ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dzwoni do Ciebie numer 882182503 – nie daj się naciągnąć

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Numer+48 882182503 dość często ma ostatnio nękać użytkowników telefonów komórkowych. Ci mają dostawać informację o tym, że są zadłużeni, a to ma prowadzić do tego, że wyciągnę są dane użytkowników. Do tego ma być proponowany specjalny abonament na usługi, który ma pomóc w kontakcie z wierzycielami. W tym przypadku jednak nie ma się co przejmować, bo długu nie posiadamy, a przynajmniej nie powinniśmy.

Dzwoni numer +48 882182503 – lepiej uważać

Zadłużenie nie jest niczym przyjemnym, a szczególnie wtedy, kiedy dowiadujemy się o nim nagle. Wiele osób może się przestraszyć, kiedy zadzwoni do nich konsultant i stwierdzi, że może ciążyć na nich jakiś dług. Jeżeli padną do tego słowa „wierzyciel” i „spłata” to już w ogóle najlepiej się ukryć. Jeżeli dzwoni do Was numer +48 882182503 to możecie z góry założyć, że jednak długu nie macie, a przynajmniej dzwoniąca firma nie powinna o tym wiedzieć. Numer należeć ma do firmy Ulga od długu, która w swojej ofercie ma abonament pozwalający na to, by negocjować w imieniu zadłużonego z wierzycielami.

Obecnie strona internetowa firmy nie działa, ale telefony dalej mają być wykonywane. Widać to na stronach, gdzie sprawdza się numery, z których do nas dzwonią. Nie trzeba chyba dodawać, że +48 882182503 ma same negatywne komentarze. Mówi się o naciąganiu i bardzo częstych połączeniach, więc jeżeli Was także to spotkało, możecie numer po prostu zablokować.

Zobacz też: YouTube coraz bliżej platformy Twitch.

Dlaczego ktoś w ogóle do nas dzwoni? Zapewne jest to wynik tego, że kiedyś udzieliliśmy jakiejś zgody marketingowej, a baza numerów znalazła nowego właściciela. Niestety, ale próba usunięcia się z takiej bazy nie zawsze przynosi skutek. Nawet mimo wyraźnego zaznaczenia w rozmowie, że nie życzymy sobie ponownych połączeń. Dlatego dobrze uważać na to, gdzie i komu podajemy nasz numer telefonu lub które pola odznaczamy przy formularzach w sieci.

Źródło: Telepolis

Sprawdź najnowsze wpisy