ZTE prezentuje Grand X z Tegra 2

Newsy

zte-grand-x-tegra-android-40-ics-launched
Wczoraj informowaliśmy Was o nadchodzącym smartfonie ZTE Grand X LTE. Dziś ten chiński producent zaprezentował nowe urządzenie o nazwie Grand X, które widzieliśmy podczas targów MWC – wówczas znane było jako ZTE Mimosa X.

Główna różnica między Grand X a Grand X LTE leży w użytym procesorze. Przedstawiony dziś smartfon wykorzystuje sprawdzony już dwurdzeniowy układ NVIDIA Tegra 2 ze zintegrowanym modemem NVIDIA Icera. Nie został on wyposażony w łączność LTE, posiada natomiast Androida 4.0 IceCream Sandwich i ekran 4,3″ o rozdzielczości qHD (960×540).

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Poza tym ZTE zaprezentowało też śmiałe plany na ten rok. W najbliższych miesiącach ma ukazać się ZTE Grand Era z czterordzeniowym procesorem Tegra 3 oraz nieznane dotąd urządzenie bazujące na układzie Intela.

źródło: theverge.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x