ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pixel 6 z wadą skanera linii papilarnych

Kup Pixela 6! Oto 113 powodów, dla których powinieneś to zrobić!

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymały mnóstwo pozytywnych recenzji, ale to nie powstrzymało firmy przed wydaniem wideo, które podaje 113 powodów, dla których powinniśmy zmienić smartfon na Pixela. Tu wśród dość mocnych argumentów znajdziemy także uszczypliwe przytyki, oraz takie, które byłyby godne Intela w jego kampanii przeciwko Apple. Chociaż w przypadku Google jest to traktowane z mocnym przymrużeniem oka, a nie na poważnie.

Pixel 6 – 113 powodów

Film zaczyna się od zachwalania zalet samych smartfonów, oraz ich integracji z Google. Dość szybko zaczyna się robić nieco absurdalnie. Na przykład Pixel jest najlepszym wyborem, bo ma literę X w środku, a jak wszyscy wiedzą X-y są fajne. A do tego Pixel wymawia się podobnie jak pikle, które przecież są pyszne. Potem jednak zaczyna się robić nieco złośliwie, ale wciąż ze smakiem. Według reklamy warto wybrać Pixela gdy producent starego smartfona przestaje robić telefony. No cóż, jest to bardzo celny przytyk w stronę LG, które po opuszczeniu rynku raczej nie może mieć tego gigantowi za złe. W końcu ta reklama raczej nie wpłynie na sprzedaż jego smartfonów, prawda?

Zobacz też: Oferty specjalne na Steamie. Fantastyczne promocje na gry na PC w sam raz na środek tygodnia!

Dalej natomiast Pani Narrator stwierdza, że podczas gdy Google jest znany z organizowania Internetu i mapowania świata, inni producenci smartfonów są bardziej znani z innych rzeczy. Wtedy natomiast widzimy pralkę. To natomiast jest przytykiem w stronę Samsunga, dla którego rynek AGD jest niezwykle istotną gałęzią przemysłu. Ogólnie rzecz biorąc, Google wyśmiało konkurencję, ale przede wszystkim samo siebie, więc nikt nie powinien mieć firmie tego za złe. Niebiescy powinni obejrzeć ten film i się z niego uczyć jak robić zabawne reklamy porównawcze.

Źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy