ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi Band 6 NFC

mBank wprowadza Xiaomi Pay i SwatchPay – zapłacimy opaską Mi Band i zegarkiem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

mBank rozszerza swoją ofertę i wprowadza możliwość płacenia zbliżeniowego z wykorzystaniem Xiaomi Pay. Oznacza to, że klienci posiadający nową opaskę Xiaomi Mi Band 6 NFC będą mogli wykorzystać ją do płatności zbliżeniowych. Do tego mBank wprowadza do swojej oferty także płatności SwatchPay.

mBank z Xiaomi Pay i SwatchPay

mBank Xiaomi Pay

Jeżeli jesteście miłośnikami płacenia zbliżeniowego z wykorzystaniem telefonu lub smartwatcha, to teraz dobra informacja napłynęła od mBanku. Ten wprowadza do swojej oferty od dziś płatności zbliżeniowe Xiaomi Pay. Oznacza to, że można będzie płacić w ten sposób z wykorzystaniem opaski Xiaomi Mi Band 6 NFC. Ta dopiero co zadebiutowała na rynku, więc widać, że mBank śledzi doniesienia technologiczne i wie, czego mogą oczekiwać jego klienci.

By zacząć płacić opaską, wystarczy pobrać aplikację „Mi Fit” na telefon z systemem Android lub iOS i wybrać usługę Xiaomi Pay. Płatności dostępne są dla kart debetowych i kredytowych Mastercard. Z usługą Xiaomi Pay można płacić we wszystkich sklepach i punktach usługowo-handlowych w Polsce i na świecie mających terminale NFC. Można też wypłacić pieniądze z bankomatu.

Xiaomi informacja prasowa

Zobacz też: Garść dzisiejszych promocji – nowe sprzęty w lepszych cenach.

Oprócz współpracy z systemem Xiaomi, mBank wprowadza także od dziś płatności z wykorzystaniem SwatchPay. W tym przypadku także trzeba będzie pobrać odpowiednią aplikację producenta ze sklepu, a następnie w niej dodać kartę. Niektóre modele zegarków Swatch nie potrzebują do płacenia żadnego zasilania, więc to kolejny plus. Tutaj w przypadku zakupów powyżej 100 złotych, trzeba będzie podać PIN na terminalu płatniczym. Dobrze, że mBank wprowadza nowe metody płatności do swojej oferty. Wiele osób czekało na opaskę od Xiaomi, która pozwoli na płatności zbliżeniowe. Teraz można już z tej możliwości skorzystać.

Źródło: Xiaomi informacja prasowa / Cashless

Sprawdź najnowsze wpisy