ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile nawigacja za darmo

T-Mobile daje nawigację za darmo na 60 dni – kolejny Happy Friday dla klientów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

T-Mobile ma dla swoich klientów bezpłatny dostęp do usługi Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski. Ten będzie można aktywować od jutra (29 października), ale warto wiedzieć o tym, że trzeba będzie z niego samodzielnie zrezygnować. Inaczej po darmowym i aż 60 dniowym okresie, zostanie naliczona za usługę opłata.

T-Mobile – nawigacja za darmo na 60 dni

T-Mobile nawigacja happy friday

Zbliża się długi weekend, czyli możemy spodziewać się zmożonego ruchu na drogach. Dlatego też operator postanowił z tej okazji dać swoim klientom darmowy dostęp do usługi Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski. Czas na aktywację będzie aż do 2 listopada. Z oferty będą mogli skorzystać od jutra Akcja klienci abonamentowi T-Mobile oraz osoby posiadające ofertę MIX lub na kartę. Tutaj warunek jest jednak taki, że nie można mieć usługi „NaviExpert w T – Mobile” lub „Nawigacja T-Mobile” w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy. Tak będzie można włączyć nawigację od T-Mobile.

Aby aktywować 60-dniowy dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”, należy zalogować się w dniach od 29 października do 2 listopada do aplikacji „Mój T-Mobile” i odebrać tam pakiet promocyjny. Klienci, którzy nie będą zainteresowani dalszym korzystaniem z usługi, mogą z niej zrezygnować w każdym momencie, wysyłając bezpłatny SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów lub „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla użytkowników na kartę i Abonentów w systemie MIX. Można tego dokonać także bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile, a klienci taryfy GO! mogą wyłączyć usługę w aplikacji „Nawigacja T-Mobile”. Jeśli zaś dezaktywacja nie zostanie wykonana przed zakończeniem okresu promocyjnego, wówczas abonenci za 30-dniowy dostęp do usługi zapłacą 12 zł, natomiast klienci na kartę i MIX – 3 zł za 7 dni.

T-Mobile

Zobacz też: Honor zaprezentował gigantycznego smartfona – oto X30 Max 5G.

To całkiem miły prezent od operatora, ale pamiętajmy, że jeżeli nie będziemy z usługi później korzystać, to warto ją wyłączyć.

Źródło: T-Mobile informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy