ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID

Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID-owym – to nie jest głupi żart

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Podręczniki historii powinny zostać napisane na nowo. Okazuje się, że Adolf Hitler nie tylko przetrwał wojnę, to jeszcze żyje po dziś dzień. Nie to jest jednak najbardziej sensacyjnym odkryciem. Otóż w dniu ataku na Polskę miał niecałe 10 lat, a dokładniej 9 lat i 9 miesięcy. Był to więc niezwykle demoniczny, ale i charyzmatyczny chłopiec. Owszem, do władzy już dochodziły dzieci, jednak na skutek dziedziczenia tronu. Ten natomiast stanął na czele państwa w trakcie niemieckich wyborów. Tak przynajmniej wynika z polskiego certyfikatu COVID-owego.

Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID-owym

Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID-owym

Tak naprawdę nie jest to jednak sensacyjna historia na temat życia i śmier… znaczy życia i szczepień Adolfa Hitlera, a oszustwa. W sieci bowiem pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży polskiego certyfikatu COVID-owego za 300 dolarów. Jako że ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo podejrzliwi i nieufni, to użytkownicy forum, na którym oszust umieścił swoje ogłoszenie, postanowili poddać go próbie: stwórz certyfikat dla Adolfa Hitlera. No cóż, sukces był połowiczny… Certyfikat co prawda powstał i można to sprawdzić samemu skanując poniższy kod QR Skanerem Certyfikatów COVID:

Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID-owym

Jednak nie zgadza się tu data, bo Hitler urodził się 20 kwietnia 1889 roku. No, chyba że oszust nie wiedział do końca, o którego Hitlera chodzi, bo w końcu jak to się mówi: nie jednemu psu Burek, i stworzył dla jakiegoś innego, który najprawdopodobniej niedługo po wojnie i tak zmienił imię i nazwisko jak wielu mu podobnych. 

Zobacz też: Kobiety prowadzą 1/3 firm w Polsce — jedna z nich zostanie Bizneswoman Roku

Portal Zaufana Trzecia Strona dzięki specjalnemu skryptowi dowiedział się także kilku ciekawostek o szczepieniu Hitlera:

  • certyfikat został wystawiony 24 października 2021 o 18:08:26 — czyli po publikacji wpisu na forum
  • jest ważny do 26 maja 2023
  • Adolf Hitler przyjął tylko jedną dawkę szczepionki AstraZeneca
  • Stało się to 11 lipca 2021

No dobrze, ale głupie żarty na bok. Okazuje się bowiem, że jest osoba, która potrafi podrobić polski certyfikat COVID-owy. Co więcej, na drugi dzień pojawiła się także informacja o szczepieniu Hitlera we Francji. To oznacza, że nie tylko nasz system ma problemy, a fałszywe zaświadczenie o szczepieniu teoretycznie może sobie kupić każdy, kogo na to stać. Co jednak jest najbardziej kuriozalne w tej sytuacji, to fakt, że nie przewidziano możliwości cofnięcia certyfikatu. I tak zaszczepiony Hitler będzie widniał w systemie do 26 maja 2023 roku.

Źródło: ZaufanaTrzeciaStrona

Sprawdź najnowsze wpisy