Podręczniki historii powinny zostać napisane na nowo. Okazuje się, że Adolf Hitler nie tylko przetrwał wojnę, to jeszcze żyje po dziś dzień. Nie to jest jednak najbardziej sensacyjnym odkryciem. Otóż w dniu ataku na Polskę miał niecałe 10 lat, a dokładniej 9 lat i 9 miesięcy. Był to więc niezwykle demoniczny, ale i charyzmatyczny chłopiec. Owszem, do władzy już dochodziły dzieci, jednak na skutek dziedziczenia tronu. Ten natomiast stanął na czele państwa w trakcie niemieckich wyborów. Tak przynajmniej wynika z polskiego certyfikatu COVID-owego.

Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID-owym

Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID-owym

Tak naprawdę nie jest to jednak sensacyjna historia na temat życia i śmier… znaczy życia i szczepień Adolfa Hitlera, a oszustwa. W sieci bowiem pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży polskiego certyfikatu COVID-owego za 300 dolarów. Jako że ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo podejrzliwi i nieufni, to użytkownicy forum, na którym oszust umieścił swoje ogłoszenie, postanowili poddać go próbie: stwórz certyfikat dla Adolfa Hitlera. No cóż, sukces był połowiczny… Certyfikat co prawda powstał i można to sprawdzić samemu skanując poniższy kod QR Skanerem Certyfikatów COVID:

Adolf Hitler z polskim certyfikatem COVID-owym

Jednak nie zgadza się tu data, bo Hitler urodził się 20 kwietnia 1889 roku. No, chyba że oszust nie wiedział do końca, o którego Hitlera chodzi, bo w końcu jak to się mówi: nie jednemu psu Burek, i stworzył dla jakiegoś innego, który najprawdopodobniej niedługo po wojnie i tak zmienił imię i nazwisko jak wielu mu podobnych. 

Zobacz też: Kobiety prowadzą 1/3 firm w Polsce — jedna z nich zostanie Bizneswoman Roku

Portal Zaufana Trzecia Strona dzięki specjalnemu skryptowi dowiedział się także kilku ciekawostek o szczepieniu Hitlera:

  • certyfikat został wystawiony 24 października 2021 o 18:08:26 — czyli po publikacji wpisu na forum
  • jest ważny do 26 maja 2023
  • Adolf Hitler przyjął tylko jedną dawkę szczepionki AstraZeneca
  • Stało się to 11 lipca 2021

No dobrze, ale głupie żarty na bok. Okazuje się bowiem, że jest osoba, która potrafi podrobić polski certyfikat COVID-owy. Co więcej, na drugi dzień pojawiła się także informacja o szczepieniu Hitlera we Francji. To oznacza, że nie tylko nasz system ma problemy, a fałszywe zaświadczenie o szczepieniu teoretycznie może sobie kupić każdy, kogo na to stać. Co jednak jest najbardziej kuriozalne w tej sytuacji, to fakt, że nie przewidziano możliwości cofnięcia certyfikatu. I tak zaszczepiony Hitler będzie widniał w systemie do 26 maja 2023 roku.

Źródło: ZaufanaTrzeciaStrona

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.