ZTE prezentuje Grand X LTE

Newsy

ztegrandx888789
ZTE to chiński producent o wysokich aspiracjach. Przez wypuszczanie urządzeń o dobrych parametrach i konkurencyjnej cenie pragnie on zyskać uznanie klientów i stać się jednym z głównych graczy na rynku. W ostatnich dniach zaprezentował on interesujący smartfon o nazwie Grand X LTE.

Sercem urządzenia jest wydajny dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960, a całość kontroluje Android 4.0 IceCream Sandwich. Oprócz tego Grand X posiada aparat 8 MPx, baterię o pojemności 1900 mAh i zapewnia łączność LTE. Reszta informacji co do specyfikacji technicznej urządzenia pozostaje na razie niewiadoma, tak samo jak jego cena. ZTE Grand X ma być dostępny na rynkach europejskich i azjatyckich w trzecim kwartale bieżącego roku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: pocketnow.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x