ZTE prezentuje Grand X LTE

Newsy

ztegrandx888789
ZTE to chiński producent o wysokich aspiracjach. Przez wypuszczanie urządzeń o dobrych parametrach i konkurencyjnej cenie pragnie on zyskać uznanie klientów i stać się jednym z głównych graczy na rynku. W ostatnich dniach zaprezentował on interesujący smartfon o nazwie Grand X LTE.

Sercem urządzenia jest wydajny dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960, a całość kontroluje Android 4.0 IceCream Sandwich. Oprócz tego Grand X posiada aparat 8 MPx, baterię o pojemności 1900 mAh i zapewnia łączność LTE. Reszta informacji co do specyfikacji technicznej urządzenia pozostaje na razie niewiadoma, tak samo jak jego cena. ZTE Grand X ma być dostępny na rynkach europejskich i azjatyckich w trzecim kwartale bieżącego roku.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: pocketnow.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x