ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Allegro smart darmowe dostawy

Darmowa dostawa w Allegro Smart! od 20 złotych – niestety, tylko dla szczęśliwców

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Darmowa dostawa w Allegro Smart! od kwoty 20 złotych to prawie jak wygrać los na loterii. I tak to mniej więcej wygląda, ponieważ Allegro wystartowało z ciekawym programem testów. Ci, którzy do niego trafią przez najbliższe miesiące będą mogli skorzystać z darmowej wysyłki przy niewielkich kosztach zakup.

Darmowa dostawa w Allegro Smart! od 20 złotych – testy

Allegro smart darmowe dostawy

Oczywiście już teraz można korzystać z darmowej dostawy w programie Allegro Smart!, ale ta obowiązuje od kwoty minimum 40 złotych. To obowiązuje zarówno w przypadku dostawy do paczkomatów, punktów odbioru, a od jakiegoś czasu także przy dostawie kurierem. Teraz Allegro postanowiło przetestować jednak inne opcje, które dla kupujących mogą być znacznie bardziej opłacalne. Firma wystartowała dziś (26.10) z ciekawym programem testów. Jak czytamy na stronie Allegro, do wybranej grupy testerów zostały rozesłane zaproszenia do badań.

Korzystający z Allegro Smart! będą mogli liczyć na darmową dostawę od kwoty 20, 25 lub 30 złotych. Widać więc, że różnice są niewielkie i Allegro nie podaje, do jakiej liczby użytkowników zostały rozesłane takie zaproszenia. Jeżeli ktoś miał szczęście, to w swojej skrzynce odbiorczej powinien znaleźć maila z informacją, że został zakwalifikowany do testów. Te będą trwały od 26 października aż do 3 stycznia 2022 roku, czyli w sam raz na świąteczne zakupy. Poniżej możecie jeszcze spojrzeć na to, jakich metod dostawy ma dotyczyć ta zmiana. Trudno ocenić, czy Allegro w ciągu najbliższych tygodni dalej będzie rozsyłało takie zaproszenia do testów. Byłoby miło, a teraz pora sprawdzić skrzynkę odbiorczą.

Zobacz też: Posłuchajcie, jak głos Google Maps rozprawia się ze Sztuczną Inteligencją.

Metody dostawy w Allegro Smart!

  • Allegro Punkty Kolporter, epaka
  • Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
  • Allegro Odbiór w Punkcie DPD
  • Allegro Punkty Poczta pobranie
  • Allegro Odbiór w Punkcie UPS
  • Odbiór w Punkcie UPS
  • Allegro ORLEN Paczka
  • ORLEN Paczka
  • Allegro Paczkomaty InPost

Źródło: Allegro

Sprawdź najnowsze wpisy