OnePlus 2 dostał aktualizację do OxygenOS 2.0.1

Paweł Bilski Paweł Bilski Newsy
OnePlus-2-OTA-update-01

Nie zdążyliśmy jeszcze odsapnąć po premierze, a użytkownicy OnePlus 2 dostali już pierwszą aktualizację (OTA – Over the air). Jak poinformował producent, jest ona dostępna od 21 sierpnia dla modelu międzynarodowego (pomijając wersję Chińską, która posiada HydrogenOS). Aktualizacja niesie za sobą nowy OxygenOS w wersji 2.0.1.

OnePlus skupił się przede wszystkim na bezpieczeństwie, wprowadzając dodatkowe zabezpieczenia przeciwko luce w bibliotece Stagefright. Według producenta uaktualnienie oprogramowania ma również przynieść ze sobą wiele usprawnień w interfejsie, oraz naprawić mniejsze błędy. Chińczycy zapowiedzieli też, że zostanie podniesiona żywotność baterii. Co ciekawe, aktualizacja ma być dostępna stopniowo, czyli nie każdy od razu będzie mógł uaktualnić swoje urządzenie.

OnePlus 2 jest dostępny na rynku od 11 sierpnia w cenie 329 dolarów. Zmiany względem poprzednika to przede wszystkim zaimplementowany skaner linii papilarnych, USB typu C, procesor Qualcomm Snapdragon 810 wraz z układem graficznym Adreno 430, 4 GB RAM (w wersji 64 GB) oraz bateria o pojemności 3300 mAh.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy