ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
GTA The Trilogy cena

Cena GTA The Trilogy Definitive Edition w pudełku – jest taniej, ale niewiele

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Wiemy już, jaka będzie cena GTA The Trilogy Definitive Edition w wersji pudełkowej. Gra swoją premierę w wersji cyfrowej będzie miała 11 listopada, ale na pudełko przyjdzie graczom poczekać do 7 grudnia. Jednak już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na produkcję, jeżeli gramy na konsoli PlayStation lub Xbox. Ile przyjdzie nam zapłacić za tytuł?

Cena GTA The Trilogy Definitive Edition

GTA The Trilogy the definitive edition

Odświeżona wersja trzech gier od Rockstar to jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich dni w branży gier. Cyfrowy debiut produkcji zapowiedziano na początek listopada, ale niestety fani wersji pudełkowej muszą poczekać do początku grudnia. Z pewnością wiele osób znajdzie ten właśnie tytuł pod choinką, bo cena GTA The Trilogy Definitive Edition jest niższa, niż zakładaliśmy. Tytuł wyceniono bowiem na 249 złotych. Przypomnijmy, że wersja cyfrowa ma kosztować 269 złotych niezależnie od platformy, na której będziemy w nią grać. Poniżej możecie znaleźć już pre-ordery produkcji.

Zobacz też: Nowa wersja Hyperbook GTR – jest drogo, ale wiemy, za co płacimy.

Nie wiadomo jeszcze, czy w Polsce pojawi się wersja pudełkowa gry na Nintendo Switch. Sama cena produkcji jest dość wysoka, więc część osób po prostu poczeka na egzemplarze z drugiej ręki, które da się później kupić o wiele taniej. Mówimy przecież o grach, które mają już na karku ładnych kilkanaście lat. Rockstar jednak doskonale wie, co robi. Wielu graczy chętnie zagrałoby w odświeżone wersje klasycznych GTA, więc remastery prędzej czy później musiały się pojawić. Warto tutaj dodać, że posiadacze Xbox Game Pass będą mogli sprawdzić jeden z tytułów w ramach abonamentu. Mowa o Grand Theft Auto: San Andreas, które trafi do usługi 11 listopada. Nie ma możliwości kupienia któregoś z tytułów osobno, więc to ciekawe rozwiązanie. Skusicie się na zakup GTA The Trilogy The Definitive Edition?

Źródło: Łowcy gier

Sprawdź najnowsze wpisy