ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Madhav Sheth realme

Madhav Sheth awansuje – realme nie zamierza się zatrzymywać w drodze na szczyt

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Madhav Sheth został właśnie Dyrektorem Zarządzającym realme International Business Group oraz oficjalnym liderem globalnej ekspansji marki. Do tej pory mężczyzna zajmował stanowisko Wiceprezesa realme oraz CEO realme na Europę. Awans ma przyczynić się do tego, że marka jeszcze mocniej zaznaczy swoją obecność na rynku.

Madhav Sheth – awans na Dyrektora Zarządzającego

Marka realme to przykład na to, że sukces można osiągnąć nawet na rynku, który wydaje się już zapchany do granic możliwości. Firma w zaledwie kilka lat zdobyła serca użytkowników smartfonów na całym świecie i nie ma w tych słowach przesady. Badania Canalys za II kwartał 2021 r. pokazały, że realme awansowało na miejsce Top 5 w Europie, Top 4 w Europie Środkowo-Wschodniej i Top 3 w Polsce pod względem liczby dostarczanych urządzeń. I to w zaledwie parę lat po debiucie. Nie dziwi więc to, że firma poszukuje kolejnych dróg, by swoją pozycję umocnić i iść dalej.

Madhav Sheth

Madhav Sheth wniósł ogromny wkład w rozwój zagranicznej działalności realme w przeszłości i jesteśmy w pełni przekonani, że także w przyszłości poprowadzi realme do kolejnych przełomowych osiągnięć oraz umożliwi dostęp do naszych produktów z przełomowymi technologiami i wyznaczającym trendy wzornictwem jeszcze większej liczbie młodych ludzi na całym świecie – mówi Sky Li, CEO i Dyrektor generalny realme.

Sky Li, CEO i Dyrektor generalny realme.

Zobacz też: Pełna lista nowości, które pojawią się na Netflix w listopadzie.

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność przeprowadzić rozmowę z nowym Dyrektorem Zarządzającym realme. Teraz wiemy, że Madhav Sheth na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za działalność marki realme w Europie, Azji (z wyłączeniem Chin), Ameryce Łacińskiej oraz Afryce. Jednocześnie będzie podlegał bezpośrednio CEO i Dyrektorowi generalnemu realme – Sky Li. O awansie miały zadecydować takie rzeczy, jak wyczucie rynku czy strategiczne myślenie. Nam pozostaje tylko pogratulować i życzyć sukcesów.

Źródło: realme informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy