ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nju abonament nowa oferta

Nowa oferta nju na abonament — więcej GB w pakietach

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Dziś światło dzienne ujrzała nowa oferta nju na abonament. Formalnie zacznie obowiązywać za dwa dni (27 października), ale już teraz znamy jej szczegóły. Co istotne, zmiany automatycznie zaczną obowiązywać też obecnych klientów nju mobile.

Nowa oferta nju na abonament

Osoby mające abonament w nju mobile lub planujące zacząć z niego korzystać mogą być zadowolone z wprowadzanych zmian. Polegają one przede wszystkim na zwiększeniu liczby GB w poszczególnych ofertach:

  • bez limitu 19 zł — obecnie 1 GB, po zmianach 3 GB
  • bez limitu 29 zł — obecnie 10 GB, po zmianach 20 GB
  • bez limitu 39 zł — obecnie 20 GB, po zmianach 40 GB
  • nju internetowy 29 zł — obecnie 40 GB, po zmianach 60 GB

W zależności od długości stażu w nju mobile, pakiet internetu będzie z czasem zwiększany. Szczegóły możecie zobaczyć na powyższej grafice. Operator wlicza do stażu także okres, w którym korzystaliśmy z dotychczasowej oferty abonamentowej. Dodatkowa zmiana to zwiększenie limitu GB do wykorzystania w roamingu w UE w pakiecie bez limitu 19 zł. Zamiast 1 GB będzie to 2,23 GB.

Czytaj także: Odblokowany system operacyjny Oculus Go oficjalnie wydany – VR staje się wolny

Oferta zacznie obowiązywać nowych klientów nju od 27 października. Zmiany w pakietach obejmą również obecnych użytkowników od początku najbliższego okresu rozliczeniowego. Pakiet GB zwiększy się automatycznie.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najnowsze wpisy