ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Realme 8 Pro - smartfon do 1600 zł

realme 9 Pro Plus namierzony — firma chce odpalić zupełnie nowe działo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Powoli zbliżamy się do końca roku, a to oznacza, że również czekają nas kolejne, wielkie premiery. Oczywiście najciekawsze są flagowce, ale nie tylko nimi człowiek żyje, a producent nie nimi zdobywa swoją potęgę. Doskonale udowadnia to realme, które może jeszcze bardziej podkręcić atmosferę za sprawą zupełnie nowego reprezentanta najważniejszej serii urządzeń. Otóż w drodze jest realme 9 Pro Plus, czyli coś jeszcze lepszego, ale potencjalnie wciąż odpowiednio taniego.

realme 9 Pro Plus — specyfikacja zdradza coś całkowicie nowego

realme 8 pro

Dzisiaj kluczowa seria smartfonów realme sprowadza się do kilku modeli, co na przykładzie najnowszej rodziny sprowadza się do:

  • realme 8, czyli bazowej propozycji, bez żadnego dopisku
  • realme 8i, czyli nieco osłabionego, ale jeszcze tańszego smartfona
  • realme 8 5G, a więc odmiany ze wsparciem dla sieci nowej generacji
  • realme 8s 5G, który jest nieco lepszy, ale niestety nie trafił on do Polski
  • realme 8 Pro, czyli najwyżej notowanej propozycji.

Możemy się domyślać, że seria realme 9 będzie prezentować się podobnie, chociaż pojawiają się pogłoski na temat, czy odmiany 5G będą jeszcze potrzebne? W końcu już bazowy realme 9 może otrzymać układ z odpowiednim wsparciem. Niemniej spójrzmy na to, co w tytule, czyli realme 9 Pro Plus, który pojawił się w bazach IMEI. Smartfon na tyle tajemniczy, że dzisiaj ciężko cokolwiek konkretnego na jego temat powiedzieć z samych plotek. Chodzą słuchy o tym, że firma wykorzysta Snapdragona 870, który wciąż w 2022 roku może uchodzić za mocny układ. Do tego nie powinno zabraknąć wyświetlacza AMOLED z podniesioną częstotliwością odświeżania obrazu. Niewykluczone, że do gry wejdzie również aparat 108 MPx, choć próżno dzisiaj szukać jakiegokolwiek potwierdzenia tej tezy.

Zobacz też: W całej Polsce jest już 15 tysięcy paczkomatów — oto najnowsze lokalizacje.

Mimo wszystko obecność realme 9 Pro Plus na rynku może być ciekawa i poniekąd zagrozić modelom POCO. Naturalnie Xiaomi również szykuje odpowiednie propozycje, więc kolejna generacja średniaków zapowiada się interesująco. Co według Was przede wszystkim powinny firmy poprawić względem tegorocznych modeli?

Źródło: Gizchina

Sprawdź najnowsze wpisy