Galaxy S3 otrzyma CM9 nightlies

Newsy


Niemal od czasu sklepowej premiery trwały bezustanne prace nad stabilną wersją CyanogenMod 9 dla Galaxy S3. W najbliższych dniach opublikowane zostaną oficjalne wersje „nightlies” CM9 dla flagowego modelu Samsunga. Są one niemal w pełni sprawne, aktualnie brakuje w nich bardzo niewielu rzeczy, między innymi obsługi radia FM.

Standardowe oprogramowanie Galaxy S3 z nakładką TouchWiz działa bardzo płynnie i posiada wiele ciekawych funkcji, jak na przykład S-Voice, który jest androidowym odpowiednikiem Siri. Jeżeli jednak bardziej przypada Wam do gustu stylistyka czystego Andorida 4.0.4 IceCream Sandwich, to CyanogenMod 9 może być właśnie dla Was.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dla Galaxy S3 jest dostępna coraz większa ilość interesujących custom ROM-ów. Mamy wrażenie, że w krótkim czasie ten smartfon może stać się jednym z najszerzej wspieranych przez niezależnych deweloperów. Jeżeli zainstalowaliście już CM9 na swoich Galasy S3, to podzielcie się z nami wrażeniami z użytkowania w komentarzach.

źródło: pocektnow.com, xda-developers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x