ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Hisense esport

Hisense w świecie e-sportu – producent ma ku temu dobry powód

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Telewizory Hisense są coraz bardziej widoczne na naszym rynku. Teraz firma poinformowała o tym, że zamierza dalej wspierać grupę Fnatic, czyli zawodników e-sportowych. To częściowo powiązane jest z tym, że Hisense w swojej ofercie ma produkty, które idealnie mają nadawać się do grania.

Hisense w świecie e-sportu

Hisense Fnatic

Marka Hisense powiązana jest z e-sportem już od zeszłego roku. Jest bowiem partnerem profesjonalnego klubu Fnatic, który skupia graczy z całego świata. Teraz marka ma zamiar wspierać grupę Fnatic podczas Mistrzostw Świata League of Legends – Worlds 2021, które odbywają w Rejkiawiku. Widać, że to rozszerzenie strategii, by zaistnieć w świadomości jak największej grupy odbiorców, a w tym przypadku graczy.

Wiemy jak ważne dla graczy są doskonała jakość obrazu, głębokie czernie i dobrze widoczne szczegóły podczas rozgrywek. Wiemy też, które z funkcji są dla nich najbardziej przydatne. Cieszymy się z partnerstwa z grupą Fnatic i zamierzamy z całych sił wspierać jej graczy w Mistrzostwach Świata League of Legends 2021.

Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Polska

Zobacz też: Samsung będzie teraz naprawiał wyświetlacze smartfonów, a nie tylko je wymieniał.

Hisense ma już w swojej ofercie telewizor, który dedykowany jest graczom. Chodzi o telewizor E76GQ QLED 4K, o którym pisaliśmy już dla Was przy okazji debiutu urządzenia w Polsce. Dla przypomnienia, sprzęt oferuje tryb Game Mode Pro, który w połączeniu z automatycznym trybem niskiej latencji (ALLM) i zmienną częstotliwością odświeżania (VRR) – minimalizuje to input lag oraz wszelkie drgania obrazu. Osoby grające na konsolach powinny zobaczyć różnicę w jakości. Do tego mają dochodzić jeszcze żywe kolory i przestrzenny dźwięk. Nie zapomniano także o ochronie oczu, ponieważ telewizor wyposażony jest w technologię Low Blue Light, co zostało docenione certyfikatem TÜV Rheinland.

Źródło: Hisense informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy