Alleged-Sony-Xperia-Z5-Z5-Compact-leak-2

 

 

Podczas odbywających się we wrześniu targów IFA w Berlinie spodziewana jest oficjalna zapowiedź nowych Xperii: flagowej Z5 i jej pomniejszonej wersji Compact. Po raz kolejny firmie Sony nie udało się utrzymać w tajemnicy zarówno wyglądu, jak i specyfikacji. Zdjęcie, które publikujemy poniżej nie jest bowiem pierwszym, jakie wyciekło do sieci w przeciągu ostatnich dni.

 

 

sony-xperia-z5-compact1

 

 

Na zdjęciu widzimy tył Z5 Comapct. W stosunku do poprzednika – modelu Z3C – zmiany w tej części urządzenia są kosmetyczne: oznaczenie łączności NFC zostało przesunięte bliżej napisu Xperia, a dioda flash znalazła się po prawej stronie aparatu (poprzednio pod aparatem). Ujawniony fragment z materiałów promocyjnych potwierdza także krążące od kilku dni plotki o przeniesieniu niżej przycisków regulacji głośności, które mają częściowo ustąpić miejsca na nowy przycisk zasilania z wbudowanym skanerem odcisków palców.

 

Przewidywana specyfikacja Z5 Comapct:

  • Układ Qualcomm Snapdragon 820
  • 4 GB of RAM
  • 21 MP aparat (Sony Exmor)

 

Ostateczne informacje o specyfikacji nowych Xperii powinniśmy uzyskać już za dwa tygodnie, kiedy to rozpoczynają się targi IFA w Berlinie.

 

 

Co sądzicie o Z5 Compact?

 

 

techtastic.nl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg