ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pozitive technologies 2021

Pozitive Technologies już w listopadzie – wydarzenie, na które warto się zapisać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Trzecia edycja Pozitive Technologies odbędzie się już 18 listopada i to w wersji on-line. Na stronie wydarzenia można już się na nie zarejestrować, a tym samym zapewnić sobie miejsce na przygotowanych wykładach. Tych będzie całkiem sporo, bo to też jedno z najciekawszych wydarzeń skupionych wokół IT. Czego można się spodziewać po Pozitive Technologies?

Pozitive Technologies 2021

Pozitive technologies 2021

Kolejna edycja Pozitive Technologies odbędzie się 18 listopada, a całość zacznie się o godzinie 9.15. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wysłuchać wielu interesujących prelekcji, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele Spotify (Sidney Madison Prescott), Amazon Web Serwices (Tomas Stachlewski), Santander Bank Polska (Ireneusz Tarnowski) czy InPost (Wojciech Kułaga). To jednak tylko część z zaproszonych gości, którzy pojawią się na Pozitive Technologies w tym roku. Wydarzenie jest darmowe, ale trzeba się na nie zapisać (O TUTAJ) i liczba miejsc jest ograniczona. Miło nam tez poinformować, że Android.com.pl jest jednym z patronów tegorocznego wydarzenia.

Zeszłoroczna edycja bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, a zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Cieszymy się, że Poznań przyciąga społeczności ekspertów z całej Polski, którzy związani są z branżą IT. Uczestnicy docenili merytoryczny charakter konferencji, dobór tematów i wysoki poziom prelekcji. Liczymy na to, że również w tym roku specjaliści sektora technologicznego licznie zgromadzą się na platformie eventowej, uczestnicząc w naszej konferencji.

Katarzyna Sobocińska, zastępczyni dyrektora w Biurze Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Poznania.

Zobacz też: Burza słoneczna uderzyła w Ziemię – zobaczcie niesamowite nagranie.

Agenda Pozitive Technologies 2021

Poniżej możecie zobaczyć kilka punktów programu Pozitive Technologies, ale to tylko niewielka część tego, co przygotowali twórcy. Pełen program wydarzenia znajdziecie na jego stronie.

  • „Zappka Store – Format autonomiczny w retail” (9:30, scena główna, Paweł Grabowski, Żabka Polska)
  • „Szybkie tworzenie aplikacji z wykorzystaniem Firebase” (15:30, scena Mobile, Krzysztof Zalasa, Google Cloud)
  • „Biasy w procesie uczenia sztucznej inteligencji oraz zagrożeń i możliwości z tym związanych” (12:00, scena główna, prof. Aleksandra Przegalińska, Akademia Leona Koźminskiego)
  • „InPost Mobile, czyli jak tworzyć aplikację, którą używają miliony” (10:15, scena Mobile, Wojciech Kułaga, InPost)
  • „Czy to pies czy to świnia – czyli sztuczna inteligencja w akcji!” (10:15, scena DevOps, Tomasz Stachlewski, Amazon Web Services)

Źródło: Informacja prasowa

    Sprawdź najnowsze wpisy