Wystartowała loteria InPost, czyli tak naprawdę kolejna zachęta do tego, by szybciej odbierać paczki. Konkurs zakłada bowiem, że szybki odbiór z paczkomatu da nam szansę na wzięcie udziału w losowaniu nagrody głównej. Tym razem InPost się postarał i do szczęśliwca może pojechać samochód elektryczny Nissan Leaf.

Loteria InPost – wygrane i zasady konkursu

InPost Loteria

InPost od dawna zachęca do tego, by paczki z paczkomatów odbierać jak najszybciej. W ten sposób można wkładać do urządzeń więcej przesyłek i robić to częściej. Firma zachęcała już do takiej aktywności rozdając różnego rodzaju nagrody, a teraz loteria InPost wchodzi na wyższy poziom. Jeżeli komuś dopisze szczęście będzie mógł wygrać samochód elektryczny Nissan Leaf. Zasady konkursu są dość proste. Paczkę z paczkomatu należy odebrać w czasie dwóch godzin od momentu otrzymania powiadomienia, że jest już taka możliwość.

Jeżeli to zrobimy, możemy zarejestrować swoją paczkę na przygotowanej przez InPost stronie. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 11 stycznia 2022 roku, ale Nissan Leaf to nie wszystko, co można wygrać. Na uczestników czekają bowiem także inne nagrody:

  • 3000 zestawów klocków InPost Sortownia
  • 20 hulajnóg elektrycznych od Xiaomi
  • 10 konsol PlayStation 5
  • 20 rowerów treningowych Zipro
  • 40 smartbandów Xiaomi Mi Band 6
  • 50 gier planszowych Kingdomino

Zobacz też: Data premiery Redmi Note 11 ujawniona.

Powyższe nagrody są „natychmiastowe”, czyli o wygraniu dowiemy się już w chwili rejestracji do loterii. Do tego czekają także nagrody gwarantowane – 60 dni dostępu do Empik Music lub 30 dni dostępu do Empik Go. Te będzie można otrzymać do końca roku lub do wyczerpania puli przeznaczonej na konkurs. Odbiór paczki w dni powszednie daje nam 1 los w loterii, ale już w weekend dostajemy za to 3 losy, więc szanse na wygraną rosną. Całość wygląda interesująco, więc z pewnością będzie sporo zgłoszeń, ale warto spróbować szczęścia. Loteria potrwa do 24.12.2021 roku.

Źródło: InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.