ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Redmi Note 11 data premiery

Redmi Note 11 zobaczymy już niebawem – znamy datę premiery smartfona

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Nowe Redmi Note 11 oraz Redmi Note 11 Pro pojawią się na rynku jeszcze w tym miesiącu. Data premiery pod koniec października dotyczy tylko Chin, ale możemy być pewni, że oba smartfony pojawią się także w Polsce. Nie wiadomo tylko, czy premiera obu sprzętów odbędzie się jeszcze w tym roku, czy przyjdzie nam na nie poczekać do 2022.

Data premiery Redmi Note 11 – co wiemy o smartfonie?

Redmi Note 11 data premiery

Zaczynając od najważniejszego – data premiery Redmi Note 11 oraz Redmi Note 11 Pro została ustalona na 28 października. Wtedy to smartfony pojawią się w Chinach i poznamy ich pełną specyfikację oraz oczywiście ceny. Jednak już teraz trochę wiemy o tym, co czeka w bazowej wersji urządzenia. Wprawdzie Xiaomi nie podało oficjalnie, że pojawi się wersja Pro, ale to raczej oczywiste. Niewykluczone, że dostaniemy także i inne warianty smartfona, ale o tym powinniśmy przekonać się dopiero w dniu premiery.

Co wiadomo już o Redmi Note 11? Oczywiście niewiele, ale fani złącza słuchawkowego powinni być zadowoleni. Otóż miniJack 3.5 mm pojawi się w urządzeniu i umieszczone będzie na jego górnej krawędzi. Możemy spodziewać się także nagłośnienia, które powstało we współpracy z JBL oraz port podczerwieni. Przyciski umieszczono na prawej krawędzi sprzętu, a na pleckach pojawi się wyspa aparatów, ale nie znamy jeszcze szczegółów na ich temat.

Zobacz też: God of War oficjalnie zmierza na PC!

W sieci pojawiło się już trochę informacji o Redmi Note 11 Pro. Według nich sprzęt będzie wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 6,67 cali. Ma oferować odświeżanie na poziomie 120 Hz, a do tego dojdzie jeszcze akumulator o pojemności 5000 mAh. Tutaj może pojawić się ładowanie 120 W lub 67 W. Wersja podstawowa urządzenia także powinna mieć taki sam akumulator, ale już wolniejsze ładowanie (33 W). Procesorem zarządzającym ma zostać MediaTek Dimensity 810, a towarzyszyły mu będą 6 lub 8 GB RAM i 128/256 GB na dane. Teraz tylko czekać na premierę.

Źródło: GSM Arena / Weibo

Sprawdź najnowsze wpisy