Oficjalny CM9 dla Transformera TF300

Newsy

Mamy dobrą informację dla wszystkich użytkowników tabletu ASUS Transformer TF300, którzy odblokowali bootloader w swoim urządzeniu. Od niedawna dostępne jest do pobrania dla tego urządzenia oficjalne wydanie najpopularniejszego custom ROMu – CyanogenMod 9. Przypomnijmy, że bazuje on na Androidzie 4.0 IceCream Sandwich, lecz dzięki niezależnym deweloperom został wyposażony w szereg użytecznych dodatków i nowych funkcji.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

CyanognemMod wspierał już poprzednie tablety ASUSa, czyli pierwszego Transformera TF101 oraz jego nowszą wersję, czyli Transformera Prime TF201. Jeżeli zdążyliście już wgrać CM9 na swojego Transformera TF300, to podzielcie się swoimi wrażeniami z użytkowania tego ROMu w komentarzach.

źródło: androidpolice.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x