Oto pierwszy na świecie pancerny smartfon wyposażony w 108 MPx aparat główny: ZEEKER P10. Producent chwali się, że model ma na celu zakończenie ery słabej jakości aparatów w wytrzymałych smartfonach. Tym samym wytrzymując trudne warunki środowiskowe i wymagające warunki zewnętrzne, ma on na celu zaoferować użytkownikowi możliwość robienia pięknych zdjęć.

ZEEKER P10

Smartfon ten może być doskonałą propozycją dla tych, którzy często podróżują lub odbywają pełne przygód wyprawy dzikie rejony: czy to na górskie szczyty, czy podwodne głębiny. W założeniu jego potężny zestaw aparatów zwieńczony modułem 108 MPx ma być tym, co sprawi, że zarejestrują oni w wysokiej jakości swoje doświadczenia. Kolejnym z obiektywów jest szerokokątny 120° 8 MPx, noktowizyjny 8 MPx i 2 MPx czujnik głębi. Co więcej, sprzęt został wzbogacony o technologię 9-in-1 pixel binning, aby zapewnić maksymalną ilość szczegółów bez ziarna przy słabym oświetleniu przy zdjęciach kolorowych. To również tłumaczy sens zastosowania tak dużego obiektywu. Jednak jeśli mamy gorsze warunki, to musimy się zadowolić fotografią czarnobiałą, którą zapewnia moduł noktowizyjny. 

Zobacz też: Ściereczka do czyszczenia od Apple – jest drogo, ale przynajmniej jest logo

Smartfon ZEEKER P10  spełnia warunki certyfikatów MIL-STD-810G, IP68 /IP69K co przekłada się na odporności na kurz i wodę, a także absorpcję wstrząsów z wysokości do 1,8 metra. Sercem urządzenia jest układ MediaTek G85, którego wspiera 6 GB RAM. Na zdjęcia mamy zaś 128 GB pamięci wewnętrznej, w której będzie musiał się zmieścić także system i aplikacje. Jeśli zaś chodzi o baterię, to oferuje ona pojemność 6000 mAh, oraz ładowanie o mocy do 18 W. Smartfon ma kosztować 359,99 USD, czyli około 1400 złotych + VAT oraz być dostępny na całym świecie przez Amazona.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.