Pierwszy smart kask już wkrótce!

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
Livall
livall2

Chińska firma LIVALL oficjalnie ogłosiła swój pierwszy produkt – LIVALL Bling Helmet – czyli pierwszy na świecie inteligentny kask rowerowy. Produkt jest obecny na stronie Indiegogo, dzięki której zdobyto 568% finansowania, a zostało jeszcze 35 dni do końca kampanii.
 

livall3

Ten wspaniały wearable integruje w sobie: komunikację, muzykę i inteligentne funkcje oświetleniowe, aby bezpieczne i przyjemnie jeździło się na rowerze. W urządzenie wbudowane są głośniki Hi-Fi Bluetooth i mikrofon, aby umożliwić wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych oraz słuchanie ulubionych utworów. Jest również wyposażone w funkcję walkie-talkie, aby umożliwić zespołom rowerowym możliwość komunikowania się ze sobą. Inną funkcją jest 3-osiowy G-sensor, który wykrywa upadki i automatycznie wysyła SOS na kontakt alarmowy.
 

livall4

Kask wyposażony jest również w 80 lampek LED, który zadbają o odpowiednie oświetlenie rowerzysty. Można tu znaleźć również światełka sygnalizujące skręt w lewo lub prawo.
 

Ponadto dane dotyczące przejechanego dystansu, prędkości, spalonych kalorii zbiera specjalny czujnik. Na smartfony będzie można dodatkowo ściągnąć aplikację, która umożliwi ustawić urządzenie jak i przeglądać zebrane informacje.
 
źródło: gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy