Ulefone

 

Ulefone oficjalnie ogłosił, specyfikacje i funkcje nadchodzącego smartfona o nazwie Paris. Urządzenie ma być dostępne w sprzedaży w przyszłym tygodniu. Posiada ono 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720. Firma początkowo zastanawiała się nad podniesieniem tego parametru. Jednak nie chciała włożyć do środka telefonu większej baterii, aby go nie pogrubić. Ponadto słuchawka będzie wyposażona w procesor MTK6753, który znany jest z niskiego poboru mocy. Takie rozwiązanie wspiera główny cel przedsiębiorstwa nastawiony na konstruowanie jak najcieńszych urządzeń. Dlatego sumując te rozważania, zdecydowano się na baterię o pojemności 2250 mAh, co skutkuje smukłym i lekkim produktem.
 
ulefone
 
Jeżeli chodzi o resztę specyfikacji to znajdziemy tu: 2GB RAM, 16GB pamięci w slot kart microSD (do 32 GB), łączność 4G LTE, 13-megapikselowy aparat z tyłu i 5-megapikselowy z przodu. Ulefone Paris będzie działać na androidzie w wersji 5.1.
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.