Galaxy Note 10.1 – premiera coraz bliżej?

Newsy


Niedawno informowaliśmy Was o tym, że tablet Galaxy Note 10.1 nie został zapomniany przez producenta, mimo, że od jego debiutu na MWC minęło już sporo czasu. Okazuje się, że wiele zostało w tym interesującym urządzeniu zmienione i Samsung chce za wszelką cenę wypuścić na rynek sprzęt możliwie najlepszy i w pełni doszlifowany.

Premiera Galaxy Note 10.1 zbliża się już wielkimi krokami. Sadzimy tak na podstawie zamieszczonego niedawno filmu. Zaprezentowane na nim urządzenie zostało wyposażone w mocną spersonalizowaną przez Samsunga wersję Androida 4.0.4 IceCream Sandwich. Wszystko o dziwo działa na tablecie bardzo płynnie, co może sugerować, że oprogramowanie urządzenia jest już niemal w wersji finalnej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu z Galaxy Note 10.1 w roli głównej. Co sądzicie o tym tablecie? Czy ma on szansę na sukces rynkowy? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

{youtube}O-8og6ldkgA{/youtube}

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x