Tajemniczy slider od Motoroli

1 minuta czytania
Komentarze

motorola-slider
Od jakiegoś czasu zdawało się, że producenci zapomnieli o urządzeniach z fizyczną klawiaturą QWERTY. Rynek został zdominowany przez ultracienkie smartfony z wielkimi ekranami, lecz być może wkrótce trend ten zostanie zahamowany. Do Sieci przedostało się zdjęcie nieznanego dotąd urządzenia Motoroli, które poza wysuwaną klawiaturą posiada też Androida w najnowszej wersji IceCream Sandwich oraz ekranowe przyciski systemowe.

Według źródeł nowy smartfon Motoroli nie będzie tak cienki, jak ostatnie urządzenia z serii RAZR – jego grubość ma wynieść około 15 mm. Również rozmiar jego ekranu odbiega od aktualnej mody – długość przekątnej wynosi około 4″. Fizyczna klawiatura QWERTY prezentuje się okazale i wygląda na bardzo wygodną – posiada aż pięć rzędów klawiszy.

Nie wiemy, jaką nazwę miałby nosić nowy model Motoroli, jest też prawdopodobne, że nie jest to końcowy design smartfonu. Najpewniej wpierw zagości on na rynku amerykańskim, lecz mamy nadzieję, że zawita też na europejskie półki sklepowe.

źródło: androidpolice.com 

Motyw