Tajemniczy slider od Motoroli

Newsy

motorola-slider
Od jakiegoś czasu zdawało się, że producenci zapomnieli o urządzeniach z fizyczną klawiaturą QWERTY. Rynek został zdominowany przez ultracienkie smartfony z wielkimi ekranami, lecz być może wkrótce trend ten zostanie zahamowany. Do Sieci przedostało się zdjęcie nieznanego dotąd urządzenia Motoroli, które poza wysuwaną klawiaturą posiada też Androida w najnowszej wersji IceCream Sandwich oraz ekranowe przyciski systemowe.

Według źródeł nowy smartfon Motoroli nie będzie tak cienki, jak ostatnie urządzenia z serii RAZR – jego grubość ma wynieść około 15 mm. Również rozmiar jego ekranu odbiega od aktualnej mody – długość przekątnej wynosi około 4″. Fizyczna klawiatura QWERTY prezentuje się okazale i wygląda na bardzo wygodną – posiada aż pięć rzędów klawiszy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nie wiemy, jaką nazwę miałby nosić nowy model Motoroli, jest też prawdopodobne, że nie jest to końcowy design smartfonu. Najpewniej wpierw zagości on na rynku amerykańskim, lecz mamy nadzieję, że zawita też na europejskie półki sklepowe.

źródło: androidpolice.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x