Kolejny film z Nexusem 6 od Huawei w roli głównej – design na miarę dzisiejszych trendów

Newsy

nexus 6 huawei film wideo design wizja

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Seria Nexus w tym roku zostanie zdecydowanie odmieniona. Przede wszystkim, po raz pierwszy do gry wchodzą Chińczycy, a dokładniej rzecz biorąc najpopularniejsza firma pochodząca z Państwa Środka, która obecnie zajmuje trzecią lokatę największych producentów urządzeń mobilnych. Mowa oczywiście o Huawei, które niedługo postara się zatrzeć nie najlepszą opinię Nexusa 6 od Motoroli.

 

W tym roku z pewnością ujrzymy wiele zmian. To nie będzie tylko zmiana podzespołów na wydajniejsze, ale pojawią się także takie elementy jak czytnik linii papilarnych, głośniki stereo na frontowym panelu czy też USB typu C. Oczywiście wszystkim będzie zarządzać Android 6.0 Marshmallow, ale skupmy się na designie nadchodzącego Nexusa 6. Na sam początek, zobaczcie poniższy film:

 

 

To nagranie, a raczej render chińskiego Nexusa powstał na bazie informacji ujawnionych przez @onleaks, który niejako stara się teraz zastąpić Evana Blassa. Mimo wszystko, patrząc na powyższy film i wcześniejsze informacje o Nexusie 5 od LG, widać pewne zmiany w designie. Przede wszystkim teraz będzie mniej ostrych kątów, a same smartfony będą o wiele smuklejsze. Dodatkowo, oba modele będą wyróżniały wystające moduły aparatu, co zwiastuje optyczną stabilizację obrazu.

 

Jednak czy te zmiany przypadną Wam do gustu? Który model z serii Nexus według was był najładniejszy i najatrakcyjniejszy?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x