ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition

Mugole go nie kupią, ale OnePlus Watch Harry Potter wygląda ciekawie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition został właśnie zaprezentowany. I jak sama nazwa wskazuje, to kolejna specjalna wersja smartwatcha, która przeznaczona jest dla fanów książek lub filmów z Harrym Potterem. Można powiedzieć, że to dość dziwny wybór, ale przecież Potter ma miliony fanów na całym świecie, więc OnePlus mógł tutaj trafić w dziesiątkę.

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition

OnePlus Watch Harry Potter

To już kolejna specjalna wersja smartwatch od OnePlus. Mieliśmy już zegarek w wersji Cyberpunk 2077, a teraz przyszła pora na kolejną światową markę. Firma postawiła na Harry’ego Pottera i wprowadza do sprzedaży smartwatch nawiązujący do popularnej serii. Czy możemy spodziewać się czegoś nowego, jeżeli chodzi o samą specyfikację urządzenia? Nie, to dalej ten sam OnePlus Watch, który już znamy. Jedne co się tutaj zmienia to wygląd. Smartwatch wyposażony będzie w pasek z wegańskiej skóry, a wytłoczony na nim został herb Hogwartu.

Nie zabrakło także specjalnych tarcz, które nawiązują do serii książek. Będzie można wybrać m.in. jeden z czterech domów Magii (Gryffindor, Hufflepuff, Slytherin lub Ravenclaw). Na jednym z przycisków pojawiła się także błyskawica, która nawiązuje do blizny na czole głównego bohatera książek. Nie zabraknie także zmodyfikowanych ikon czy nowych animacji, które mogą być dla miłośników Harry’ego Pottera czymś wyjątkowym.

Zobacz też: McDonald’s będzie miał burgery bez mięsa.

Całość zostanie zapakowana w specjalne pudełko, które jak można się domyślić, także nawiązuje do uniwersum. OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition do sprzedaży trafi jeszcze w październiku, ale tylko w Indiach. Nie jest pewne, czy sprzęt będzie dostępny także na innych rynkach. Wersja Cyberpunk nie była, więc tutaj pewnie skończy się podobnie. OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition wyceniono na 16 999 rupii, co przekłada się na około 890 złotych. Normalna wersja smartwatcha kosztuje w Indiach około 100 złotych taniej, więc OnePlus nie przesadził zbytnio z ceną.

Źródło: GSM Arena / OnePlus

Sprawdź najnowsze wpisy