LG ponownie wyśmiewa Samsunga – nie zobaczycie Galaxy Note 5 w Europie

Newsy

lg g4 galaxy note 5 samsung twitter

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Samsung ewidentnie dał wiele powodów do uszczypliwości konkurencji. Tym samym sprawnie jest to wykorzystywane, głównie przez LG. Już wczoraj informowaliśmy Was o zastrzeżeniu nazw towarowych związanych z najbardziej rozpoznawalną marką dotyczącą zakrzywionych wyświetlaczy.

 

Dzisiaj LG na Twitterze przedstawiło grafikę widoczną powyżej. Tym samym Koreańczycy atakując swojego rodzimego konkurenta pokazują konsumentom, że nigdy nie zrobią podobnego manewru, co wykonał Samsung. Oczywiście zaznaczona data na kalendarzu oznacza rozpoczęcie sprzedaży Galaxy Note 5 w Azji i Stanach Zjednoczonych. Pominięta została Europa i możemy być pewni, że w tym roku ten smartfon z pewnością nie pojawi się na Starym Kontynencie. Tym samym wiele osób, które liczyły na zakup najnowszego flagowego phabletu ze stylusem od Samsunga, z pewnością się zawiodły na tej firmie.
Czemu tak postąpiła koreańska firma? Ciężko ocenić, ale z pewnością może to być związane z opłacalnością wprowadzenia Note’a 5 u nas. Być może Samsung zorientował się, że Europejczycy niezbyt pochlebnie patrzą na najnowszy model i o wiele chętniej wybiorą jego poprzednika, ewentualnie Galaxy S6. Według Was czemu Koreańczycy nie chcą wprowadzić Galaxy Note 5 w Europie?

 

 

źródło: Pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x