lg g4 galaxy note 5 samsung twitter

 

Samsung ewidentnie dał wiele powodów do uszczypliwości konkurencji. Tym samym sprawnie jest to wykorzystywane, głównie przez LG. Już wczoraj informowaliśmy Was o zastrzeżeniu nazw towarowych związanych z najbardziej rozpoznawalną marką dotyczącą zakrzywionych wyświetlaczy.

 

Dzisiaj LG na Twitterze przedstawiło grafikę widoczną powyżej. Tym samym Koreańczycy atakując swojego rodzimego konkurenta pokazują konsumentom, że nigdy nie zrobią podobnego manewru, co wykonał Samsung. Oczywiście zaznaczona data na kalendarzu oznacza rozpoczęcie sprzedaży Galaxy Note 5 w Azji i Stanach Zjednoczonych. Pominięta została Europa i możemy być pewni, że w tym roku ten smartfon z pewnością nie pojawi się na Starym Kontynencie. Tym samym wiele osób, które liczyły na zakup najnowszego flagowego phabletu ze stylusem od Samsunga, z pewnością się zawiodły na tej firmie.
Czemu tak postąpiła koreańska firma? Ciężko ocenić, ale z pewnością może to być związane z opłacalnością wprowadzenia Note’a 5 u nas. Być może Samsung zorientował się, że Europejczycy niezbyt pochlebnie patrzą na najnowszy model i o wiele chętniej wybiorą jego poprzednika, ewentualnie Galaxy S6. Według Was czemu Koreańczycy nie chcą wprowadzić Galaxy Note 5 w Europie?

 

 

źródło: Pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.