Galaxy S6 (Edge) z nowościami z Galaxy S6 Edge+ – Samsung wydaje aktualizacje

Newsy

Samsung-Galaxy-S6-edge-Update-New-Features

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ostatnia konferencja Samsunga uznawana jest za jedną z najgorszych, a to za sprawą przedstawionych modeli. Galaxy Note 5 dla wielu to krok wstecz, a Galaxy S6 Edge+ to nic innego jak napompowany Galaxy S6 Edge. Jednak Samsung wprowadził kilka nowości do smartfonu z „plusem” i te zaczynają pojawiać się w starszych urządzenia.

 

Oczywiście wszystkie zmiany dotyczą oprogramowania, gdyż od strony technicznej tak naprawdę niewiele się zmieniło i ostatecznie nowe modele dostały więcej pamięci operacyjnej. W takim razie co nowego wprowadzono? Dodano usługę Samsung Pay, nowe ikony i – w lekkim stopniu – usprawniono interfejs, nowe aplikacje dla modeli Edge, poprawiono jakość audio, wprowadzono możliwość streamowania filmów na YouTubie oraz oczywiście usprawniono zabezpieczenia KNOX. Tym samym starsze smartfony otrzymały wszystkie nowości, co zaprezentowano razem z Notem 5 i S6 Edge+. Wciąż użytkownicy nie mają możliwości robienia zdjęć w formacie RAW, w standardzie oczywiście.

 

Aktualizacja jest już dostępna dla Galaxy S6 oraz S6 Edge w Korei Południowej, ale zapewne na dniach pojawi się ona także w innych regionach. Czy po tej aktualizacji Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+ mają coś ciekawego do zaoferowania?

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x