Samsung-Galaxy-S6-edge-Update-New-Features

 

Ostatnia konferencja Samsunga uznawana jest za jedną z najgorszych, a to za sprawą przedstawionych modeli. Galaxy Note 5 dla wielu to krok wstecz, a Galaxy S6 Edge+ to nic innego jak napompowany Galaxy S6 Edge. Jednak Samsung wprowadził kilka nowości do smartfonu z „plusem” i te zaczynają pojawiać się w starszych urządzenia.

 

Oczywiście wszystkie zmiany dotyczą oprogramowania, gdyż od strony technicznej tak naprawdę niewiele się zmieniło i ostatecznie nowe modele dostały więcej pamięci operacyjnej. W takim razie co nowego wprowadzono? Dodano usługę Samsung Pay, nowe ikony i – w lekkim stopniu – usprawniono interfejs, nowe aplikacje dla modeli Edge, poprawiono jakość audio, wprowadzono możliwość streamowania filmów na YouTubie oraz oczywiście usprawniono zabezpieczenia KNOX. Tym samym starsze smartfony otrzymały wszystkie nowości, co zaprezentowano razem z Notem 5 i S6 Edge+. Wciąż użytkownicy nie mają możliwości robienia zdjęć w formacie RAW, w standardzie oczywiście.

 

Aktualizacja jest już dostępna dla Galaxy S6 oraz S6 Edge w Korei Południowej, ale zapewne na dniach pojawi się ona także w innych regionach. Czy po tej aktualizacji Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+ mają coś ciekawego do zaoferowania?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.