samsung-t699

Dobra wiadomość dla fanów smartfonów z klawiaturą QWERTY. W sieci pojawiły się informacje na temat nowego smartfona Samsunga, który wyposażony będzie właśnie w fizyczną klawiaturę. Biorąc pod uwagę małą liczbę tego typu urządzeń z większym wyświetlaczem, może on wzbudzić zainteresowanie.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Model SGH-T699 jest tworzony przez Samsunga dla sieci T-mobile. Niestety, jest on przeznaczony na rynek amerykański i nie wiadomo czy przywędruje do Europy (obecność operatora u nas daje takie nadzieje). Portal tmonews opublikował zdjęcie oraz informacje na temat tego smartfona: nie poznaliśmy szczegółów specyfikacji technicznej, ale co nieco już wiemy. Urządzenie ma być wyposażone w aparat o rozdzielczości 5 megapikseli, przednią kamerkę oraz diodę powiadomień. We wnętrzu znajdzie się procesor Qualcomm Snapdragon (S3 lub S4). Całość pracować ma pod kontrolą Androida 4.0.4.

Nie jest to z pewnością konkurent dla high-endowych smartfonów, ale w swojej kategorii stanowić może ciekawą propozycję. Czekamy na datę premiery oraz wycenę urządzenia.

źródła: pocketnow.com, tmonews.com

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.