ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Data premiery Google Pixel 6

Reklama serii Pixel 6 w Sieci — Google nic nie uda się dopilnować do premiery

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Już w najbliższy wtorek mamy oficjalnie poznać serię Pixel 6 od Google. Oczywiście Amerykanie szykują się do prezentacji jednych z najważniejszych urządzeń w historii swoich smartfonów, ale… dla nas nie będzie to już tak ciekawe wydarzenie. W końcu wszystko od dawna jest w Sieci i teraz przedostają się nawet najmniejsze detale i materiały. Tym razem możemy obejrzeć reklamę promocyjną Pixela 6, która zapewne będzie jednym z elementów dalszego marketingu Google. Czy dowiadujemy się czegoś nowego? Bardziej utwierdzamy w domysłach.

Premiera Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro tuż za rogiem, ale czy warto czekać? Reklama w Sieci

W 30-sekundowym materiale Google udało się zebrać kluczowe nowości związane z serią Pixel 6. Dowiadujemy się o obecności autorskiego układu obliczeniowego, specjalnym zabezpieczeniom. Oczywiście jeszcze raz utwierdzamy się w designie smartfonów, ale też co nieco dowiadujemy się o samych rozwiązaniach w oprogramowaniu. Pod koniec września informowałem Was, jakie funkcje ma zaoferować aparat Pixeli 6. Zostały one odkryte z aplikacji Google i część mogła wydawać się niejasna. Tymczasem Amerykanie w powyższym filmie wyraźnie pokazują, czym jest na przykład magiczna gumka, która umożliwia usuwanie niepożądanych obiektów ze zdjęć. Kolejnym punktem powyższego materiału jest Tłumacz na żywo i w sumie całość wygląda… dobrze.

Zobacz też: Redmi jeszcze bardziej wyróżni się od Xiaomi — to nie będzie tylko inna nazwa.

Google chce zaprezentować Pixela 6 i Pixela 6 Pro już 19 października. Czy cokolwiek nowego pojawi się jeszcze tego dnia? Zapewne nieszczególnie, ale mimo wszystko bądźcie z nami w tym dniu, aby dowiedzieć się, co przygotowali Amerykanie.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy