ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s21 fe termin premiery

Pamiętacie Galaxy S21 FE? Termin premiery powraca, ale… jeszcze poczekamy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wczoraj niespodziewanie Samsung postanowił zaprosić swoich fanów na drugą część Unpacked, na którym poznaliśmy między innymi składane modele Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. Wydarzenie odbędzie się dzień po potencjalnej prezentacji serii Pixel 6 od Google. W gruncie rzeczy nie wiemy, czy spodziewać się od Koreańczyków czegoś specjalnego, czy też kolejnych wersji kolorystycznych wspomnianych składaków. Oczywiście wiele osób oczekuje prezentacji Galaxy S21 FE, ale tutaj może nie być tak łatwo. W końcu nie bez powodu ten smartfon jeszcze nie ujrzał światła dziennego. Niemniej termin premiery Galaxy S21 FE znowu powraca — w końcu Samsung nie może pozwolić sobie na anulowanie tak istotnego projektu.

Samsung Galaxy S21 FE z nowym terminem premiery

samsung galaxy s21 fe wyglad design szczegoly

Nieoficjalnie Samsung Galaxy S21 FE jest jedną z kluczowych ofiar braku układów scalonych. Koreańczycy musieli opóźnić, a według niektórych informacji nawet odwołać ten model. Tymczasem do Sieci przedostały się kolejne informacje o tym, że gigant planuje początek produkcji tytułowego smartfona. Niemniej niekoniecznie musi mieć to związek z drugą częścią Unpacked. Mowa jest, że Galaxy S21 FE, a dokładniej jego produkcja rozpocznie się w grudniu, aby smartfon był gotowy na styczniową prezentację, a dokładniej na 11 stycznia. Dlatego Samsung, chcąc nie chcąc, wystawia na próbę cierpliwość fanów tego smartfona.

Zobacz też: Premiera OnePlus 9RT – nowy i mocny zawodnik, ale nie dla wszystkich.

Tylko w styczniu mieliśmy już poznawać serię Galaxy S22, której wygląd zaczął krążyć po Sieci. Okazuje się, że Samsung może przesunąć nawet te modele, aby udało się wprowadzić do sprzedaży Galaxy S21 FE. W ten sposób kolejna generacja flagowców od Koreańczyków miałaby ujrzeć światło dzienne w lutym. Co sądzicie o takim rozwoju sytuacji?

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy