ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
miesiąc serwisowy Xiaomi

Trwa miesiąc serwisowy Xiaomi — naprawy są znacznie tańsze

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Październik to miesiąc serwisowy Xiaomi. Popularny producent elektroniki przypomniał o tym na swoim facebookowym profilu. Jeśli chcieliście w ostatnim czasie naprawić swoje urządzenie chińskiej marki, to teraz jest na to dobry moment.

Październik — miesiąc serwisowy Xiaomi

miesiąc serwisowy Xiaomi

Elektronika użytkowa ma to do siebie, że przeważnie nietrudno ją uszkodzić. Czasami coś zepsuje się przez niewłaściwe korzystanie ze sprzętu, innym razem przez chwilę nieuwagi. Zdarza się również, że smartfon lub smartwatch zwyczajnie odmawia posłuszeństwa, a okres gwarancyjny już minął. Wtedy trzeba udać się do serwisu, choć niektórzy mogą zastanawiać się nad opłacalnością naprawy w przypadku sprzętu, który może mieć już kilka lat.

W przypadku urządzeń Xiaomi koszty naprawy mogą być znacznie niższe, niż zazwyczaj. Trzeba się jednak pośpieszyć. Firma ogłosiła październik miesiącem serwisowym. Co to oznacza? Do 31 października klienci autoryzowanego serwisu marki mogą liczyć na zniżkę na obsługę serwisową w wysokości 50%.

Czytaj także: Redmi mają teraz różnić się od Xiaomi nie tylko nazwą, ale i nakładką systemową

Na stronie mi.com/pl można znaleźć listę serwisów, z którymi współpracuje Xiaomi. Najwięcej punktów zajmuje się naprawami smartfonów oraz produktów ekosystemowych. Serwis telewizorów jest w Radomiu. Xiaomi przyjmuje również zgłoszenia serwisowe door-to-door. Przy wyborze takiej opcji przesyłamy zepsute urządzenie do serwisu za pośrednictwem firmy kurierskiej.

źródło: Facebook/Xiaomi Polska

Sprawdź najnowsze wpisy