sony-tablet-p
Sony Tablet P to zdecydowanie jedno z ciekawszych urządzeń, które trafiło na rynek ostatnimi czasy. Przypomnijmy, że wyróżnia się on składaną konstrukcją i tym, że jego ekran o przekątnej 5.5″ podzielony został na dwie części. W ostatnich dniach rozpoczął się proces aktualizacji tego tabletu do najnowszej wersji Androida – 4.0.3 IceCream Sandwich.

Sony Tablet P stosunkowo późno dołączył do swojego brata – Sony Tablet S, który rzeczoną aktualizację otrzymał juz w kwietniu. Oprócz wszystkich interesujących funkcji, jakie wnosi ze sobą Android 4.0 IceCream Sandwich, w skład oprogramowania Sony Tablet P wejdą też nowe dodatki od producenta, między innymi możliwość bezpośredniego dostępu do zasobów karty SD, możliwość uruchamiania aplikacji w mniejszym oknie oraz odświeżona przeglądarka zdjęć.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

źródło: androidcentral.com
Piotr Andrzejewski