Sony Tablet P otrzymuje ICS

Newsy

sony-tablet-p
Sony Tablet P to zdecydowanie jedno z ciekawszych urządzeń, które trafiło na rynek ostatnimi czasy. Przypomnijmy, że wyróżnia się on składaną konstrukcją i tym, że jego ekran o przekątnej 5.5″ podzielony został na dwie części. W ostatnich dniach rozpoczął się proces aktualizacji tego tabletu do najnowszej wersji Androida – 4.0.3 IceCream Sandwich.

Sony Tablet P stosunkowo późno dołączył do swojego brata – Sony Tablet S, który rzeczoną aktualizację otrzymał juz w kwietniu. Oprócz wszystkich interesujących funkcji, jakie wnosi ze sobą Android 4.0 IceCream Sandwich, w skład oprogramowania Sony Tablet P wejdą też nowe dodatki od producenta, między innymi możliwość bezpośredniego dostępu do zasobów karty SD, możliwość uruchamiania aplikacji w mniejszym oknie oraz odświeżona przeglądarka zdjęć.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x