ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Unpacked 2

Samsung Unpacked 2 zapowiedziany – przyszły tydzień to będzie rywalizacja gigantów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Samsung Unpacked 2 odbędzie się w przyszłym tygodniu i wygląda na to, że czeka nas naprawdę gorący tydzień. Ten zacznie się od wydarzenia zaplanowanego przez Apple, a w kolejnych dniach zobaczymy prezentację Google Pixel 6 oraz właśnie Samsunga. I z tej trójki to ta ostatnia prezentacja zdaje się być największą tajemnicą.

Samsung Unpacked 2 – data wydarzenia

Koreańczycy zapowiedzieli Samsung Unpacked 2 na 20 października. 18 dnia tego miesiąca odbędzie się wydarzenie Apple, a dzień później Google. Widać więc, że największe firmy postanowiły pokazać swoje rozwiązania w jednym tygodniu. Co ciekawe, nie spodziewaliśmy się jeszcze w tym roku kolejnego Samsung Unpacked. Tym bardziej trudno tutaj mówić, co takiego może pokazać Samsung. Ostatnio mówiło się o tym, że firma anulowała premierę smartfona Galaxy S21 FE, więc to raczej nie to.

Niewykluczone, że Samsung na swojej prezentacji skupi się na czymś innym, niż sprzęt. Patrząc na krótką zapowiedź samego wydarzenia, trudno cokolwiek z niej wyciągnąć. Możliwe jednak, że chodzi o prezentację nowości z One UI. W końcu niedawno swoją premierę miał Android 12, a część producentów pokazał już możliwości swoich systemów czy nakładek opartych o rozwiązanie Google. To jednak tylko domysły i trzeba będzie poczekać do 20 października, by faktycznie przekonać się o tym, co takiego Samsung zaprezentuje na kolejny Unpacked.

Zobacz też: OnePlus 9RT oficjalnie zaprezentowany – nowy flagowiec w ofercie producenta.

Na wydarzeniu Apple powinniśmy zobaczyć nowe komputery, a od jakiegoś czasu wiadomo, że Google zaprezentuje swoje dwa nowe smartfony. Premiera Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro to spore wydarzenie, więc Samsung musiałby pokazać coś naprawdę dużego, by przyćmić Google. O wiele bardziej prawdopodobne wydaje się więc to, że na Unpacked 2 zobaczymy po prostu nowości systemowe z One UI.

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy