ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy S22 Ultra z S Pen

Rendery case na Samsunga Galaxy S22 Ultra zdradzają ważny szczegół na temat nadchodzącego smartfona

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Wiele wskazuje na to, że Galaxy S22 Ultra może być biletem Samsunga do sukcesu w 2022 roku, oraz duchowym następcą serii Note. Wiele bowiem wskazuje na to, że obsługa rysika w przypadku tego modelu to dopiero początek. Według renderów prezentujących case dla przyszłego flagowca ten będzie oferował miejsce na przechowywanie S Pen wewnątrz swojej obudowy.

Galaxy S22 Ultra z S Pen

Galaxy S22 Ultra z S Pen

Portal Gizmochina zaprezentował nieoficjalne rendery case dla Galaxy S22 Ultra. Wynika z nich, że wewnątrz urządzenia znajdzie się gniazdo na rysik S Pen, które znajdziemy na dole urządzenia obok kratki głośnika. Jest to sporą zmianą na plus względem samej obsługi w poprzednim modelu. Na pewno docenią to fani serii Note, którzy przywykli już do chowania rysika w urządzeniu i ten brak w ich przypadku wygląda jak duży krok wstecz. 

Zobacz też: Wchodziłeś na te strony internetowe? Możesz stracić dostęp do konta na FB

Z drugiej strony mowa jest tu o obudowach firm trzecich. Te zwykle wcześniej mają jakieś dojścia do tego, jak dokładnie smartfon będzie wyglądał, jednak nie można ich uznać za pewne źródło informacji. Zwłaszcza że to wciąż tylko rendery, a nie gotowe case, więc wszystkie otwory można w nich bez większego problemu zatkać. Z drugiej jednak strony przecieki na temat miejsca na rysik w S22 Ultra krążą po sieci już od dłuższego czasu. To jednak może być samonapędzająca się plotka, podobna jak w przypadku owianego już legendą Switcha Pro. Z drugiej jednak strony Samsung to nie Nintendo i jest w zupełnie innej sytuacji. Dlatego też musi być bardziej otwarty na głosy społeczności.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy