ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
4 GB od Orange

Orange rozdaje darmowe 3 GB po meczu Albania — Polska

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Po wtorkowym meczu Albania — Polska w piłce nożnej Orange ogłosił, że rozdaje swoim klientom po 3 GB internetu. Podpowiadamy, jak aktywować bezpłatny pakiet. Warto się pośpieszyć, bo czasu na odebranie bonusu nie ma zbyt dużo.

3 GB internetu od Orange po meczu

Orange 3 GB po meczu

Pomarańczowy operator regularnie rozdaje darmowe paczki internetu po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski. We wtorkowy wieczór polscy piłkarze wygrali 1:0 z Albanią, a pomarańczowy operator poinformował, że jego klienci mogą aktywować bezpłatne 3 GB.

Żeby otrzymać bonus, wystarczy wysłać SMS-a o treści FAIRPLAY pod numer 233. Opłata za wysłanie wiadomości jest naliczana wg. planu taryfowego i wynosi maksymalnie 25 groszy. Pakiet 3 GB internetu mogą również aktywować użytkownicy Orange Flex. Powinni oni wpisać kod FAIRPLAY w aplikacji, w zakładce Kody promocyjne. Promocyjne GB są ważne przez trzy dni od momentu aktywacji i można je wykorzystać tylko na terenie Polski.

Czytaj także: Cztery miliony nowych Profili Zaufanych od początku roku — ile osób łącznie posiada PZ?

Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta — napisał na Facebooku pomarańczowy operator, informując o akcji z 3 GB za darmo. Post został zamieszczony we wtorek o 23:13, zatem czas na skorzystanie z propozycji jest do środy 13.10.2021 do godziny 23:13.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy