Nowy HANNSpad – 7″ i ICS za niewielkie pieniądze

1 minuta czytania
Komentarze

hannspad2
Firma Hannspree wprowadza do oferty kolejny tablet z serii HANNSpad – model SN70T3. Urządzenie zaprojektowano z myślą o użytkownikach poszukujących niewielkiego i lekkiego tabletu za przystępną cenę. 

Nowy HANNSpad został wyposażony w pojemnościowy ekran 7″, który rozpoznaje maksymalnie 5 punktów i posiada niewielką rozdzielczość WVGA (800×480). Sercem urządzenia jest jednordzeniowy procesor ARM-Cortex A8 o taktowaniu 1 GHz, a dodatkowo tablet posiada 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Poza tym urządzenie posiada też slot kart MicroSD, a dzięki dołączonemu adapterowi zyskuje on możliwość podłączenia akcesoriów przez port USB. HANNSpad został też wyposażony w przednią kamerkę VGA, obsługę WiFi oraz baterię o pojemności 3000 mAh, przy czym grubość urządzenia nie przekracza 10,5 mm. Całością zarządza Android w wersji 4.0.3 Ice Cream Sandwich, jednak producent nie dołącza pakietu aplikacji Google (w tym Google Play). Zamiast tego oferuje w pakiecie zewnętrzne programy do pobierania aplikacji dla Androida. Cena tabletu ma wynieść tylko 489 zł, a urządzenie objęte gwarancją na 24 miesiące.

Co sądzicie o najnowszym HANNSpadzie? Jak sądzicie, czy tego typu urządzenia będą miały rację bytu po premierze taniego tabletu od Google i ASUSa? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

hannspad1

źródło: informacja prasowa 

Motyw