HTC One S ze Snapdragonem S3 – pierwsze benchmarki

Newsy

HTC One S jest aktualnie jednym z najwydajniejszych i najpopularniejszych smartfonów z Androidem. Niestety może się to bardzo szybko zmienić za sprawą samego HTC. Tak jak napisał ostatnio Piotrek, tajwański producent zamierza wprowadzić wersję ze starszym Snapdragonem S3 na niektórych rynkach europejskich oraz azjatyckich. Oczywiste jest, że nawet po podkręceniu układu S3 do częstotliwości 1.7 GHz, nie dorówna on niżej taktowanemu S4.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W sieci pojawiły się już porównania wydajności obu wariantów One S. Sprawy przedstawiają się następująco:

Dodatkowo dowiedziałem się, że w benchmarku BrowserMark wersja z układem S3 osiągnęła 87739 punktów, dla porównania One S z nowym Snapdragonem „wykręcił” wynik 106712 punktów.

Wszystkie wyniki zestawiłem w tabeli:

Niestety wyniki mówią same za siebie. Jeżeli jesteście zainteresowani tym smartfonem, radzę Wam uważnie się przyjrzeć, którą wersję oferuje sprzedawca. Jestem ciekaw, czy zniechęciło to Was do zakupu One S, a może nie zwracacie uwagi na „takie szczegóły”?

Źródło: getandroidstuff, gadget.ro

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x