Na polski rynek trafił właśnie kolejny smartfon od Samsunga, a mianowicie Galaxy S Advance. Urządzenie posiada wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 4 cale, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, wspomagany procesorem graficznym MALI-400MP i 768 MB pamięci RAM. Smartfon jest dostępny w wersji z wbudowaną pamięcią o pojemności 8 GB. Oczywiście nie zabrakło również slotu na kartę pamięci, która umożliwia rozbudowanie jej do 32 GB. Galaxy S Advance wyposażono również w akumulator o pojemności 1500 mAh, moduł Bluetooth 3.0, odbiornik GPS oraz moduł transmisji HSPA. Tak jak to było podawane wcześniej smartfon ma niestety działać pod kontrolą Androida 2.3. Producent zaś wycenił urządzenie na 1399 złotych (wcześniej podawano, że cena może przekraczać 1600 złotych).

Sądzicie, że urządzenie ma jakąkolwiek szansę powodzenia na rynku kiedy na allegro za podobną kwotę można nabyć Samsung Galaxy SII?

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.