ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
4 GB od Orange

Orange rozdaje 5 GB internetu po meczu Polska — San Marino

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Wczoraj Polska wygrała z San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej — z tej okazji Orange rozdaje po 5 GB internetu swoim klientom. Bonus można aktywować jeszcze tylko dzisiaj, więc trzeba się pośpieszyć. Wyjaśniamy, co trzeba zrobić, by otrzymać promocyjny pakiet.

5 GB od Orange po meczu Polska — San Marino

Orange 5 GB Polska San Marino

Pomarańczowy operator przyzwyczaił nas do tego, że po meczach polskich piłkarzy rozdaje bonusowe pakiety internetu. Liczba promocyjnych GB zazwyczaj zależy od wyniku spotkania. Tak też jest tym razem — Polacy wygrali z San Marino 5:0, więc klienci Orange mogą aktywować 5 GB.

Żeby odebrać bonus, wystarczy wysłać SMS-a o treści FABIANSKI pod numer 233. Opłata za wiadomość będzie naliczona zgodnie z cennikiem planu taryfowego i wyniesie maksymalnie 25 groszy. Osoby, które są w Orange Flex również mogą otrzymać bezpłatne 5 GB. Ta grupa użytkowników powinna wpisać kod FABIANSKI w aplikacji, a konkretnie w zakładce Kody promocyjne. Na jednym numerze można aktywować jeden pakiet. Czas na odebranie bonusu upływa dziś (niedziela 10.10.2021) ok. godziny 22:50. Promocyjne GB są ważne przez 3 dni tylko na terenie Polski.

Czytaj także: Twórca wtyczki Unfollow Everything dostał dożywotni zakaz korzystania z Facebooka

Skąd taki, a nie inny kod aktywujący bonusowy pakiet? Z biało-czerwonymi barwami pożegnał się […] Łukasz Fabiański. Świetny bramkarz, któremu kibice na stadionie i przed ekranami podziękowali brawami za 57 występów w kadrze — przypomina pomarańczowy operator.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najnowsze wpisy