ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
google pixel 6 pro wyciek specyfikacja jak zlozyc

Jak złożyć Pixela 6? Google przypadkiem ujawniło wszystko na temat swoich smartfonów!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Odkąd tylko powstała seria Pixel, Google przyjęło dosyć specyficzną formę utrzymywania swoich tajemnic. Innymi słowy, mało która informacja pozostawała faktycznie nieujawniona do momentu premiery. Kluczowe przecieki są przeprowadzane w tak specyficzny sposób, że ciężko uwierzyć, iż Google nie macza w tym palców. Teraz może być nieco inaczej, bo… Amerykanie się najzwyczajniej w świecie pospieszyli i ujawnili wszystko o serii Pixel 6. Przy okazji poznaliśmy też film, jak złożyć bazowego smartfona.

Google zbyt szybko ujawniło swoje materiały — seria Pixel 6 w pełni przedstawiona przed premierą

Zacznijmy właśnie do filmu, który od kilku dni krąży po Sieci. Jest on wyraźną instrukcją dla serwisantów, którzy w ten sposób poznają tajniki składania Pixela 6. Dla nas jest to oczywiście ciekawostka, która zdradza, jak Google podeszło do tematu napraw. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma większych niespodzianek i tytułowy smartfon wypada równie dobrze co konkurencja. Na pewno daleko mu do Fairphone 4.

Tymczasem na serwerach Google odnaleziono wszelkie materiały promocyjne serii Pixel 6. Tym razem to my dowiadujemy się, jak producent chce promować swoje najnowsze smartfony. Naturalnie nie mogło zabraknąć wzmianek o autorskim układzie obliczeniowym Tensor, który współpracuje z chipem bezpieczeństwa Titan M2. Do tego dochodzi zupełnie nowy zestaw aparatów, który jak zawsze wspomagany jest wieloma sztuczkami w oprogramowaniu. Liczą się także szybki wyświetlacz, wytrzymały akumulator i… odblokowywanie twarzą wyłącznie w Pixel 6 Pro. Przynajmniej coś takiego można wywnioskować z powyższych materiałów.

Zobacz też: Co powiecie na PlayStation 5 za 1,4 miliona złotych?

Zdecydowanie jedną z najważniejszych zapowiedzi jest 5-letnie wsparcie, choć jedynie w zakresie bezpieczeństwa. To naturalnie wciąż bardzo dobra informacja, ale niektórzy mogli liczyć na coś więcej. Tymczasem seria Pixel 6 oficjalnie pozna świat 19 października, więc jeszcze trochę czasu przed nami.

Źródło: Reddit, Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy