iPhone SE 2020

Apple iPhone SE 3 ma pokazać, że liczy się wnętrze, a nie wygląd

2 minuty czytania
Komentarze

Plan wydawniczy smartfonów Apple jest w miarę przewidywalny, choć zdarzają się specjalne wersje, które potrafią zaskoczyć. Mowa tutaj głównie o nowych wydaniach kolorystycznych, ale też o serii iPhone SE. Nowe podzespoły w starszej obudowie i znacznie niższej cenie pozwalają Apple zaistnieć wśród zupełnie nowych odbiorców. Dotychczas poznaliśmy dwa modele z tej serii i już pojawiają się wzmianki o kolejnym, który może zmienić dotychczasowe postrzeganie serii. W końcu iPhone SE 3 może bardziej skupić się na wnętrzu, a wygląd pozostawić bez zmian względem poprzednika.

Apple iPhone SE 3 w drodze, ale nie liczcie na ogromne zmiany w wyglądzie

ceny iphone'ów po premierze se

iPhone SE wykorzystywał konstrukcję iPhone’a 5. iPhone SE 2 (2020) postawił na design iPhone’a 6. Tym sposobem moglibyśmy się spodziewać, że iPhone SE 3 wykorzysta już budowę, która uwzględnia wyświetlacz pozbawiony ramek oraz z Face ID. Tymczasem Apple może chcieć pozostać przy tym samym lub, jak kto woli, przy iPhonie 8, choć i tak sprowadza się to do tego samego. W takim razie, jakie nowości mogą pojawić się w iPhone SE 3 (2022)? Przede wszystkim obsługa sieci 5G za sprawą układu Apple A15 z modemem od Qualcomma (Snapdragon X60 5G). Ta kluczowa zmiana sprawi, że na swój sposób ten sam smartfon zyska nowe życie. W końcu mówimy o jednostce z tegorocznej serii iPhone 13, choć zapewne będzie ona w pewien sposób osłabiona.

Zobacz też: Właściciele Twitcha mają przekichane — potężny wyciek kodu witryny i danych użytkowników.

Czy brak nowego wyglądu może okazać się problemem? Naturalnie wszystko będzie zależeć od ceny, choć 4,7-calowy iPhone SE 3 faktycznie wciąż może zachwycać wiernych fanów firmy i fanów wyjątkowo małych smartfonów. Dajcie znać, co sądzicie o takim podejściu?

Źródło: GSM Arena

Motyw