ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 9rt wyglad premiera zapowiedz buds z2

Oto OnePlus 9RT i Buds Z2 w całej okazałości tuż przed premierą

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

OnePlus ten rok może zaliczyć do jednego z najbardziej przełomowych w ramach swoich struktur. Firma oficjalnie stała się częścią OPPO, co wymusiło szereg zmian. Jedną z nich jest brak odświeżenia kluczowej serii smartfonów. Za to poprawiony zostanie model, który przeszedł bez echa w Polsce, bo najzwyczajniej w świecie nie był dostępny. Mowa o OnePlus 9R, który lada moment doczeka się następcy w postaci OnePlus 9RT, a razem z nim mamy poznać słuchawki OnePlus Buds Z2. Dzisiaj o obu nadchodzących nowościach możemy powiedzieć już całkiem sporo.

Wygląd nadchodzących nowości od OnePlusa w Sieci — smartfon OnePlus 9RT i słuchawki Buds Z2 na zakończenie roku

oneplus 9rt wyglad premiera zapowiedz

Zacznijmy oczywiście od smartfona, który na swój sposób zostanie zrównany z serią OnePlus 9. Świadczy o tym pojawienie się Snapdragona 888 5G zamiast 870 i pośrednie dopasowanie wyglądu w postaci wyspy aparatów. Oczywiście wyższa wydajność będzie kluczowa w tym odświeżeniu, ale możemy też mówić o

Kluczowa specyfikacja ma pozostać na tym samym poziomie. Nie zabraknie udanego ekranu AMOLED z odświeżaniem obrazu w 120 Hz, tradycyjnego akumulatora o pojemności 4500 mAh i szybkim ładowaniem 65W, ale potencjalnie mają zmienić się aparaty. Główny aparat ma teraz wykorzystywać matrycę 50 MPx (Sony IMX766) zamiast 48 MPx (Sony IMX586), co oczywiście jest kolejnym punktem, który nawiązuje do tradycyjnych modeli OnePlus 9.

Oczywiście jedną z kluczowych nowości, która może zostać zaprezentowana razem z OnePlus 9RT, dotyczy systemu. To już okres, kiedy należy spodziewać się zapowiedzi nowych odsłon na bazie Androida 12. Jak wcześniej wspomniałem, OnePlus to teraz bardziej OPPO, więc mówimy o OxygenOS 12 mocno powiązanym z ColorOS 12, które już zostało zapowiedziane.

Zobacz też: Cashback w przeglądarce — Opera Dify zwróci pieniądze za zakupy m.in. na Allegro.

Naturalnie wraz ze smartfonem świat mają ujrzeć słuchawki OnePlus Buds Z2, o których niedawno mogliśmy porozmawiać. Jak mogliście zobaczyć powyżej na plakacie, światowa premiera zaplanowana jest na 13 października. Jednak nie wiemy na tę chwilę, czy producent tym razem zdecyduje się wprowadzić powyższe nowości do Europy. Miejmy taką nadzieję, ale też bez przesady. W końcu premiera ma odbyć się w Chinach, więc nie spodziewajmy się zbyt wiele. Niemniej słuchawki lub informacje o nowym oprogramowaniu powinny dotrzeć także do Polski.

Źródło: Reddit, Twitter, Android Community

Sprawdź najnowsze wpisy