Kupując słuchawki Galaxy Buds+ od Samsunga można otrzymać bezpłatny dostęp do usługi Tidal Premium na pół roku. Dla fanów muzyki może to być ciekawa propozycja. Wyjaśniamy, jak z niej skorzystać.

Kupujesz słuchawki Samsunga, dostajesz Tidal Premium na pół roku

Pierwszy krok do wzięcia udziału w promocji to zakup słuchawek Samsung Galaxy Buds+ u jednego z partnerów handlowych koreańskiego producenta elektroniki. To m.in. operatorzy (Play, Plus, T-Mobile, Orange) oraz popularne elektromarkety (Media Expert, Media Markt, Neonet i inne). Aktualnie z pewnością jedną z lepszych ofert ma sklep RTV EURO AGD — kupując w nim słuchawki, również możemy skorzystać z opisywanej promocji.

Słuchawki musimy kupić do 17 października. Następnie wypełniamy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Samsunga. Czas na wysłanie zgłoszenia mamy do 26 października. Do formularza trzeba dołączyć dowód zakupu urządzenia. W ciągu 21 dni od akceptacji zgłoszenia otrzymamy drogą mailową kod do aktywacji usługi Tidal Premium.

Czytaj także: Początek przyszłego roku będzie kluczowy dla procesorów z fabryk Samsunga – firma rozwinie żagle

Pula kodów jest ograniczona, dlatego jeśli komuś mocno zależy na darmowym dostępie do Tidala, warto się pośpieszyć. Niewykluczone, że o tym kto dostanie bonus, ostatecznie zadecyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.