sony-xperia-june-teaser
Nie jest nowością to, że producenci chcą za wszelką cenę skupić jak najwięcej oczu na premierach swoich nowych smartfonów. W ostatnich dniach na Facebooku Sony pojawiło się odliczanie, które obiecuje rychłe ukazanie się nowego urządzenia z rodziny Xperia. Co ciekawe, japoński producent uzależnia datę premiery od zaangażowania fanów. Początkowo była ona ustalona na 22.06, lecz dzięki aktywności użytkowników już została przyspieszona o kilka dni.

Czego możemy się spodziewać w dniu premiery? Według niektórych źródeł Sony może zaprezentować międzynarodową wersję smartfonu Xperia GX. Jest to bardzo ciekawe urządzenie, które zepchnęłoby Xperię S z pozycji flagowego modelu japońskiego producenta. Przypomnijmy, że Xperia GX posiada ekran 4,6″ o rozdzielczości HD (1280×720), zastosowano w nim wydajny dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, a całość kontroluje Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
sony-xperia-gx-1
Jesteśmy bardzo ciekawi tego, co Sony zaprezentuje nam w najbliższym czasie. A jakie są wasze pomysły co do zbliżającej się premiery nowego urządzenia japońskiego producenta? Podzielcie się z nami swoimi typami w komentarzach.

źródło: engadget.com, Facebook Sony 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski