ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

73 tysiące w Antutu? Xiaomi Mi5 na horyzoncie

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
xiaomi-mi5-660x330

Ostatnie miesiące nie zapowiadały, że wkrótce będziemy świadkami spektakularnych wyników urządzenia spod szyldu Xiaomi. Wczoraj do sieci wypłynął obrazek, na którym możemy zobaczyć niesamowity wynik który osiągnęło prawdopodobnie nowe urządzenie Chińczyków. Xiaomi Mi5, bo o nim mowa, osiągnął 73 tysiące punktów w Antutu, co rzuca nowe światło na wcześniejsze spekulacje odnośnie tego produktu.

xiaomi nowe

Po sieci krążą również informacje iż wielce prawdopodobne jest, że smartfon ten będzie uzbrojony w Snapdragona 820, co też jest swego rodzaju innowacją. Póki co wiemy na pewno, że telefon zostanie wyposażony w ekran 5.3 cala, 4 GB pamięci RAM, aparat 16 megapikseli oraz wejście microUSB typu C. Prawdopodobnie też telefon będzie posiadał czytnik linii papilarnych. Czekamy na potwierdzenie tych informacji przez samego producenta, które jeśli okażą się prawdziwe, mogą wprowadzić nową jakość na rynek mobilny.

Mówi się, że nowy smartfon Xiaomi ma kosztować ok. 400 dolarów. Jak myślicie, czy to urządzenie ma szanse namieszać w świecie smartfonów?

Źródło: gsmarena.com

Sprawdź najnowsze wpisy