ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple Watch Series 7

Wystartowała przedsprzedaż Apple Watch 7 – cena trochę większa, niż w poprzednich edycjach

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Przedsprzedaż Apple Watch Series 7 właśnie wystartowała na stronie Apple. Tym samym poznaliśmy polskie ceny nowych smartwatchy. Jest trochę drożej, niż przy poprzedniej wersji urządzenia, ale można się było tego spodziewać. Zamawiać sprzęty można od dziś, ale do pierwszych klientów trafią po 15 października tego roku.

Przedsprzedaż Apple Watch Series 7 – polska cena

Apple Watch Series 7

Podwyżki cenowe nie są niczym specjalnie zaskakujący, ale też nie mówimy tutaj o dużej różnicy. Najprościej podsumować to stwierdzeniem, że nowy Apple Watch Series 7 kosztuje o sto złotych więcej, niż Series 6. Tak prezentują się polskie ceny Apple Watch Series 7:

  • Apple Watch 7 GPS (41 mm) aluminium – 1999 złotych
  • Apple Watch 7 GPS (45 mm) aluminium – 2149 złotych
  • Apple Watch 7 GPS + Cellular (41 mm) aluminium – 2449 złotych
  • Apple Watch 7 GPS + Cellular (45 mm) aluminium – 2599 złotych
  • Apple Watch 7 GPS + Cellular (41 mm) stal nierdzewna – 3299 złotych
  • Apple Watch 7 GPS + Cellular (45 mm) stal nierdzewna – 3549 złotych

Przedsprzedaż wystartowała o 14.00 naszego czasu, ale jak wspomnieliśmy wyżej, smartwatche trafią do klientów dopiero po 15 października. Sprzęty można zamawiać na stronie Apple, ale także u partnerów firmy. Do wyboru jest kilka interesujących kolorów oraz oczywiście różnego rodzaju pasków. Tutaj więc klienci mają sporo do przemyślenia, bo Apple naprawdę przygotowało dużo wersji zegarków. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę to, że inny czy bardziej wymyślny pasek podbija cenę samego urządzenia.

Zobacz też: PlayStation 5 ze złotym wykończeniem jest piekielnie drogie, ale piękne.

Co nowego przynosi Apple Watch Series 7? Przede wszystkim inne rozmiary koperty, ponieważ zamiast 40 i 44 mm mamy teraz 41 i 45 mm. Same matryce OLED także mają być większe, a zmiana zauważalna podczas korzystania ze smartwatcha. Sprzęt ma także ładować się szybciej, a akumulator starczyć na dłużej. Pod względem wyglądu zmiany trudno zaobserwować.

Źródło: Apple

Sprawdź najnowsze wpisy