ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile realme taniej

Happy Fridays od T-Mobile – można odebrać paczkę GB za darmo

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Kolejny radosny piątek od T-Mobile, czyli akcja Happy Fridays. Tym razem operator zdecydował się na rozdanie paczki GB dla swoich klientów, ale wyjątkowo będzie można ją odebrać nie tylko jutro, a przez cały weekend. T-Mobile przypomina jednocześnie o tym, że w najbliższą sobotę 9 października reprezentacja Polski w piłce nożnej rozgrywa mecz, który warto będzie śledzić.

Happy Fridays od T-Mobile – darmowe GB do odebrania

T-Mobile  happy fridays darmowe 10 GB

W sobotę reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z kadrą San-Marino na stadionie w Warszawie. Kolejny mecz naszej kadry odbędzie się już na wyjeździe 12 października, gdzie mamy zmierzyć się z Albanią. Obecnie w naszej grupie zajmujemy trzecią pozycję, więc warto śledzić oba spotkania, jeżeli jest się miłośnikiem tego typu rozgrywek. W T-Mobile najwyraźniej nie brakuje fanów piłki nożnej, ponieważ ze względu na oba mecze, Happy Fridays będzie obowiązywało od jutra (8 październik) do wtorku (12 październik – do końca dnia). W tych dniach będzie można odebrać darmową paczkę GB, którą będzie można dowolnie wykorzystać przez okres 7 dni od aktywacji.

Jeżeli chcemy odebrać darmowe 10 GB od T-Mobile należy wysłać SMS-a o treści HF pod numer 80800, a sam pakiet zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin od przyjęcia zgłoszenia. Oczywiście aktywować pakiet można także w aplikacji Mój T-Mobile. Kto może skorzystać z oferty?

  • Użytkownicy korzystający z oferty MIX (Frii Mix)
  • Korzystający z oferty na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy)
  • Posiadacze abonamentu w T-Mobile (T, T DATA).

Zobacz też: Co nowego pojawiło się dziś na Netflix?

Jeżeli korzystamy z abonamentu, to czas na wykorzystanie paczki darmowych GB mamy do końca danego cyklu rozliczeniowego. Dodajmy, że z GB można korzystać jedynie na terenie kraju. Darmowe rzeczy zawsze cieszą, więc warto będzie jutro skorzystać z oferty. I choć 10 GB to wcale nie tak dużo, to lepiej mieć, niż żałować, że się nie skorzystało.

Źródło: T-Mobile biuro prasowe

Sprawdź najnowsze wpisy