Pixel Pass - abonament dla Pixela

Data premiery Google Pixel 6 – to może być najciekawsze wydarzenie tej jesieni

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

W końcu wiemy, jaka będzie data premiery Google Pixel 6 oraz Pixel 6 Pro. Google w tym roku zdaje się robić wszystko inaczej, niż w latach poprzednich. Debiut zaliczyła już bowiem nowa wersja Android 12, ale seria Pixel jeszcze jej nie dostała. Niewykluczone, że stanie się tak w dniu premiery nowych urządzeń od giganta.

Data premiery Google Pixel 6

Data premiery Google Pixel 6

Jesień zapowiada się ciekawie, a szczególnie dla fanów smartfonów od Google. Nowe urządzenia przyniosą sporo zmian, a wszystko ma zostać wyjawione już 19 października podczas premiery on-line. Ta odbędzie się o godzinie 19.00 naszego czasu. Google przygotowało specjalną stronę internetową, na której można wprowadzić się w odpowiedni nastrój przed samą premierą. Warto tam wejść i spędzić chwilę na obserwowaniu tego, co się zmienia, bo możemy zobaczyć Android 12 w akcji. Stąd też wcześniejsza wzmianka o tym, że nowy system trafi na Pixele właśnie w dniu premiery Pixel 6 i Pixel 6 Pro.

O samych sprzętach trochę już wiemy i trzeba przyznać, że zapowiadają się naprawdę ciekawie. Przede wszystkim pod względem wyglądu, bo Google Pixel 6 przynosi dość sporą rewolucję, jeżeli chodzi o plecki urządzenia. Do tego dojdą ciekawe i żywe kolory, więc niektórym może być szkoda chować sprzęt do etui. Czytnik linii papilarnych znajdował się będzie pod wyświetlaczem, więc to kolejna nowość w serii. Oczywiście Google zamierza pokazać, że jego aparaty i oprogramowanie zrobią cuda, ale na efekty przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz też: OPPO Reno6 5G może być Wasz – sprawdźcie jak to zrobić.

Największą niewiadomą, ale też czymś równie ekscytującym, będzie nowy procesor od Google, czyli Tensor. Google może tutaj chować asa w rękawie, ale wygląda na to, że my się o tym prędko nie przekonamy. Dalej nie jest pewne, jak będzie wyglądała dystrybucja smartfona na świecie, ale w Polsce oficjalnie nie widzieliśmy serii Pixel nigdy. Tym razem może być niestety tak samo.

Źródło: Google

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy